Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІНАНСОВА ПОЛІТИКА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ

ФІНАНСОВА ПОЛІТИКА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ

Назва:
ФІНАНСОВА ПОЛІТИКА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,21 KB
Завантажень:
376
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ЯФІНОВИЧ ОЛЕНА БОГДАНІВНА
УДК 336.02:330.341.1(477)
ФІНАНСОВА ПОЛІТИКА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів, грошового обігу та кредиту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Лютий Ігор Олексійович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, завідувач кафедри фінансів, грошового обігу та кредиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Крупка Михайло Іванович,
Львівський національний університет імені Івана Франка, завідувач кафедри фінансів, грошового обігу та кредиту;
кандидат економічних наук, доцент
Зянько Віталій Володимирович,
Вінницький національний технічний університет, завідувач кафедри фінансів і кредиту, декан факультету фінансового та зовнішньо-економічного менеджменту.
Провідна установа: Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана МОН України, кафедра фінансів.
Захист дисертації відбудеться „23” березня 2006 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.12 економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 90-а, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58, кім. 12
Автореферат розісланий „20” лютого 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Жилінська О.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сьогодні однією із складових забезпечення динаміки зростання, конкурентоспроможності економіки України є утвердження інноваційної моделі розвитку. Саме такий шлях дає можливість Україні зберегти і найбільш ефективно використовувати наявний науково-технічний потенціал для здійснення структурних технологічних змін та зайняти належне місце в світовому співтоваристві. Поглиблення курсу ринкових реформ на інноваційних засадах та їхнє прискорення, радикалізація системних перетворень можуть забезпечити прогресивний розвиток нашої держави, успішне вирішення проблем соціального й економічного розвитку, підвищення добробуту людей та забезпечення їм гідного життя.
Україна, маючи достатньо потужний науково-технічний потенціал, малоефективно використовує його в національних інтересах: більше половини його можливостей реалізується поза потребами інноваційного розвитку вітчизняної економіки. Повна індиферентність до наукових відкриттів і високих технологій, які створюються вітчизняними науковцями, призвела до фактичної ізольованості наукових установ від підприємницької сфери, зумовила з метою виживання їх переорієнтацію на виконання робіт, які не є достатньо важливими для економічного розвитку України. Звідси випливає завдання створення умов та відповідного механізму фінансового забезпечення функціонування суб’єктів науково-технічної і підприємницької діяльності.
Інноваційний шлях розвитку безпосередньо пов’язаний з пошуком джерел фінансових ресурсів та підвищенням ефективності використання фінансово – кредитних важелів. Сучасна фінансова політика України у сфері забезпечення інноваційного розвитку не реалізує повною мірою взаємозалежності процесів фінансового забезпечення інноваційного розвитку, оскільки в країні не функціонує адекватний механізм ринкової конкуренції, що стимулював би підприємців фінансувати інноваційні процеси. Поглиблення теоретичних і методичних основ цієї політики з урахуванням транзитивного характеру національної економіки є актуальною проблемою. У вітчизняній науці бракує робіт, де було б викладене системне уявлення про модернізацію економіки на основі технологічного інноваційного оновлення, а також подане обґрунтування принципів формування фінансово-інноваційної політики і механізмів її реалізації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФІНАНСОВА ПОЛІТИКА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок