Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ПРОПАГАНДИСТСЬКОЇ ТА РЕКЛАМНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СФЕРІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ПРОПАГАНДИСТСЬКОЇ ТА РЕКЛАМНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СФЕРІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ПРОПАГАНДИСТСЬКОЇ ТА РЕКЛАМНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СФЕРІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,37 KB
Завантажень:
334
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
ТАРАСЮК НАТАЛІЯ ЯКІВНА
УДК 796.075:659.1
ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ПРОПАГАНДИСТСЬКОЇ ТА РЕКЛАМНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СФЕРІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
24.00.02 – Фізична культура, фізичне виховання
різних груп населення
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук
з фізичного виховання і спорту
Львів – 2003
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Волинському державному університеті імені Лесі Українки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат педагогічних наук, професор
Жданова Ольга Миколаївна,
завідувач кафедри рекреації та оздоровчої фізичної культури Львівського державного інституту фізичної культури. | Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор
Приступа Євген Никодимович,
професор кафедри теорії та методики фізичного виховання Львівського державного інституту фізичної культури;
кандидат педагогічних наук, професор
Осінчук Володимир Григорович,
завідувач кафедри фізичного виховання Львівського національного університету імені Івана Франка
Провідна установа: |
Харківська державна академія фізичної культури,
кафедра менеджменту фізичної культури, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту, м.Харків |
Захист відбудеться 7 березня 2003 року о 11.00 годині. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.829.01 Львівського державного інституту фізичної культури за адресою: м. Львів, вул. Костюшка, 11.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного інституту фізичної культури (79000, м. Львів, вул. Костюшка, 11).
Автореферат розіслано “ 4 “ лютого 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М. Вацеба
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Важливою умовою ефективного розвитку фізкультурного руху в областях сучасної України є залучення до занять якомога більшої кількості населення. Це повною мірою стосується Волинської області, яка за своєю площею (20,2 тис.км2) та кількістю населення (1080,7 тис.) знаходиться у середині переліку областей адміністративно-територіального складу країни. За підсумками роботи фізкультурних організацій України, у 2001 р. область посіла 6-е місце серед областей третьої групи.
На шляху примноження кількості залучених до спортивних і оздоровчих занять великого значення набуває пропаганда – цілеспрямоване розповсюдження та популяризація фізкультурних знань з метою переконання населення в необхідності таких занять.
Результати аналізу літературних джерел підтверджують увагу дослідників до проблем пропаганди, починаючи з 50-х років (В. Молчанов, 1957), подальшу наукову розробку окремих її аспектів (П.О. Виноградов, 1974; В.С. Родіченко, 1968, 1969; К.А. Кулінкович, 1962, 1966; Є.Н. Приступа, 1985 та ін.), пріоритетність завдань підвищення якості пропаганди в сучасній Україні (В.Г. Осінчук, 1993, 1994; О.М. Жданова, 2000, Л.Я. Чеховська, 2001 та ін.). Разом з тим украй недостатньо вивчалися управлінські, організаційні засади пропаганди фізкультурних занять.
В останні десять років, у зв’язку із проведенням у сфері фізичної культури і спорту України комерційної діяльності, пропаганда часто здійснюється у вигляді реклами фізкультурно-оздоровчих послуг, товарів, видовищ, атракцій.
Реклама фізкультурно-оздоровчих послуг – сукупність відомостей про послуги оздоровчого характеру, які здатні зацікавити споживачів та задовольнити попит різних соціально – демографічних груп населення. Незважаючи на все ширше розповсюдження реклами, ґрунтовних досліджень рекламної діяльності у процесі надання фізкультурних послуг не проводилося.
У зв’язку з наведеним, дослідження управління пропагандистською діяльністю керівними фізкультурними організаціями, особливостей її здійснення у спортивних школах, організації рекламної діяльності в оздоровчих клубах, з’ясування шляхів їх подальшої активізації та удосконалення є актуальним.
Актуальність проблеми, її недостатня теоретична та методична база, потреби практики зумовили вибір теми дослідження “Організаційно-методичні основи пропагандистської та рекламної діяльності у сфері фізичної культури і спорту”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ПРОПАГАНДИСТСЬКОЇ ТА РЕКЛАМНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СФЕРІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок