Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНАЛІЗ ТА ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ НА ОСНОВІ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ТРАНСПОРТНОГО ПОТОКУ

АНАЛІЗ ТА ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ НА ОСНОВІ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ТРАНСПОРТНОГО ПОТОКУ

Назва:
АНАЛІЗ ТА ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ НА ОСНОВІ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ТРАНСПОРТНОГО ПОТОКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,55 KB
Завантажень:
282
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДУДНІКОВ Олександр Миколайович
УДК 656.13.05
АНАЛІЗ ТА ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
НА ОСНОВІ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК
ТРАНСПОРТНОГО ПОТОКУ
Спеціальність 05.22.01 – Транспортні системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
Четверухін Борис Михайлович,
Національний транспортний університет,
професор кафедри “Транспортні системи та маркетинг”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Лігум Юрій Семенович,
Національний транспортний університет,
завідуючий кафедрою “Економіка та інформатика”;
кандидат технічних наук
Полозенко Павло Миколайович,
Науково-дослідний центр безпеки дорожнього руху МВС України,
начальник сектору планування та координації науково-дослідних
робіт.
Провідна установа: Державний науково-дослідний та проектний інститут автомобільного
транспорту “ДержавтотрансНДІпроект”, відділ безпеки транспорту, Міністерство транспорту України м. Київ.
Захист дисертації відбудеться 25.02. 2003 р. о _14_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.02 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, Україна, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного транспортного університету (01103, Україна, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42).
Автореферат розіслано 23.01.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук Дзюба О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зростання чисельності автомобільного парку у світі стає усе більш інтенсивним, що, поза всяким сумнівом, відображається на розвитку транспорту України. Автомобілізація країни досягає значних масштабів. У таких умовах поряд з відомими позитивними сторонами цього розвитку серйозним образом виявляються і негативні сторони збільшення числа транспортних засобів, що розкриваються в різкому зниженні рівня безпеки руху й рості аварійності. Рівень соціальних і економічних втрат, зв'язаний з відзначеними процесами, досить великий і безупинно зростає.
Процес формування безпеки дорожнього руху є різнобічним і багатофакторним, що обумовлює таку ж кількість науково-технічних рішень. Складність процесу аналізу чинників, що впливають на рівень безпеки дорожнього руху, насамперед, полягає в наявності якісно різних рівнів матеріальної взаємодії у дорожньому русі, елементами якої є механічні транспортні засоби, люди, елементи дорожніх умов і навколишнього середовища. Тому існуючі науково-технічні розробки в області підвищення рівня безпеки руху транспортних потоків, які не в повній мірі враховують зазначені чинники, вимагають істотної доробки або перегляду основних підходів у їхній реалізації.
Вищезазначене обумовлює актуальність дисертаційного дослідження, спрямованого на розробку й теоретичне обґрунтування нових, більш об’єктивних підходів до рішення проблеми оцінки та прогнозування рівня безпеки дорожнього руху, яки базуються в даній роботі на застосуванні енергетичних характеристик транспортного потоку.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася відповідно до програми Кабінету Міністрів “Програма забезпечення безпеки дорожнього руху та екологічної безпеки транспортних засобів” (додаток 3, п. 3) затвердженої 06.04.1998 р. Постановою № 456, а також відповідно до планів Міністерства освіти і науки України в галузі “Проблеми формування раціональних транспортних логістичних систем і забезпечення ефективного функціонування їх складових”. Форма реалізації – участь у держбюджетних темах: кафедри “Транспортні системи та маркетинг” НТУ м. Київ та кафедри “Транспортні технології” АДІ ДонНТУ м. Горлівка (довідка АДІ ДонНТУ від 08.10.2003 р.).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка методу аналізу і підвищення рівня безпеки дорожнього руху на підставі енергетичних характеристик транспортного потоку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: АНАЛІЗ ТА ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ НА ОСНОВІ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ТРАНСПОРТНОГО ПОТОКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок