Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДЕФОРМОВАНОГО СТАНУ ОПАЛУБНОЇ СТРУКТУРИ ЗМІННОЇ ГЕОМЕТРІЇ

ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДЕФОРМОВАНОГО СТАНУ ОПАЛУБНОЇ СТРУКТУРИ ЗМІННОЇ ГЕОМЕТРІЇ

Назва:
ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДЕФОРМОВАНОГО СТАНУ ОПАЛУБНОЇ СТРУКТУРИ ЗМІННОЇ ГЕОМЕТРІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,05 KB
Завантажень:
223
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ТИМКОВИЧ ГАЛИНА ІВАНІВНА
УДК 515:681.31
ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДЕФОРМОВАНОГО СТАНУ ОПАЛУБНОЇ СТРУКТУРИ ЗМІННОЇ ГЕОМЕТРІЇ
Спеціальність 05.01.01 –
Прикладна геометрія, інженерна графіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ - 2005
Дисертація є рукописом.
Роботу виконано в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Євстифєєв Михайло Федорович, Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України , професор кафедри нарисної геометрії, інженерної та машинної графіки
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
БАДАЄВ Юрій Іванович, Київська національна академія водного транспорту ім. гетьмана Петра- Конашевича Сагайдачного Міністерства освіти і
науки, завідувач кафедри інформаційних технологій
 
кандидат технічних наук, доцент
ДЄЄВ Сергій Сергійович, Національний
університет водного господарства та
природокористування Міністерства освіти та науки
України, завідувач кафедри нарисної геометрії
та машинної графіки, м.Рівне
Провідна установа: Національний авіаційний університет,
кафедра прикладної геометрії та комп?ютерної
графіки, м. Київ
Захист відбудеться “ 29 “ червня 2005 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.06 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою:
03680, Київ-37, Повітрофлотський просп., 31, ауд. 466
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою:
65037, Київ-37, Повітрофлотський просп., 31, КНУБА
Автореферат розісланий “ 26 “ травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Плоский В.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Методи геометричного моделювання ефективно використовувати при розробці технологій зведення армоцементних оболонок із застосуванням опалубних структур зі змінною геометрією (ОСЗГ). Основний акцент у даній роботі зроблено на створення системи геометричного моделювання опалубних структур як спеціальних лінійних сітчастих каркасів для зведення оболонок складної геометрії. Одиничним суцільним елементом структури є опалубний елемент, що трансформується (ОЕТ) під впливом згину та скруту.
Актуальність теми. ОСЗГ стали формуватися як клас на початку 70-х років. Але аналіз відомих конструкцій показав, що їх технічні можливості ще дуже низькі. Принцип зміни геометрії палубної поверхні в них загальний: за допомогою натяжних пристроїв змінювати кривину пружної плити або пластини у зазначеному діапазоні. Використовуються такі конструкції опалубок, як правило, для одержання найпростіших криволінійних оболонок типу поверхонь нульової гаусової кривини або поверхонь обертання.
Попередні роботи з питань облаштування опалубки давали рекомендації з методів зведення окремих типів оболонок, а також окремих пристосувань для використання опалубки.
Розробка конструкцій нового класу опалубок зі змінною геометрією пов’язана з розв’язанням цілого ряду технологічних і геометричних задач, і вимагає попереднього проведення геометричних досліджень, пов’язаних з питаннями проектування.
Щоб наблизити рішення проблеми розширення нового класу опалубок було створено зразок OET (а.с.№916715 Устенко Г.И., Иващенко Г.И. (Тимкович) “Щитовая опалубка перекрытия”), з досить широкими геометричними можливостями.
При конструюванні опалубки для армоцементних покриттів задача оптимального проектування ускладнюється тим, що критеріями оптимальності служать декілька параметрів одночасно. У цьому випадку для залучення системи автоматизованого проектування необхідно оцінити, в якій мірі оптимізація конструйованої моделі поверхні відображує оптимізацію самої конструкції і які параметри характеризують оптимальне рішення для конструктивної моделі поверхні.
Робота присвячується геометричному моделюванню опалубних структур зі змінною геометрією для зведення оболонок з армоцементу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДЕФОРМОВАНОГО СТАНУ ОПАЛУБНОЇ СТРУКТУРИ ЗМІННОЇ ГЕОМЕТРІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок