Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ РАЦІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ І АВТОМАТИЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИМИ ПЕРЕВЕЗЕННЯМИ

МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ РАЦІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ І АВТОМАТИЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИМИ ПЕРЕВЕЗЕННЯМИ

Назва:
МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ РАЦІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ І АВТОМАТИЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИМИ ПЕРЕВЕЗЕННЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,38 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Сердюк Анатолій Анатолійович
УДК 621.396.96 : 629.783
МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ РАЦІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ І АВТОМАТИЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИМИ ПЕРЕВЕЗЕННЯМИ
05.13.06 – Автоматизовані системи управління та прогресивні
інформаційні технології.
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі транспортного права, системного аналізу і логістики в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Київ)
Науковий керівник: - доктор технічних наук, професор, Заслужений
діяч науки і техніки України, двічі лауреат Державної
премії України у галузі науки і техніки,
Бєляєвський Леонід Степанович,
Національний транспортний університет,
професор кафедри транспортного
права, системного аналізу і логістики (м. Київ).
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України,
Баранов Володимир Леонідович,
Інститут проблем моделювання в енергетиці
ім. Пухова НАН України, провідний
науковий співробітник Відділення гібридних
моделюючих і керуючих систем в енергетиці (м. Київ).
- кандидат технічних наук, доцент,
Лясковський Віктор Петрович,
Національний транспортний університет,
директор Міжнародного освітянського
центру інформаційних технологій (м. Київ).
Провідна установа: НВК “Київський інститут автоматики”
Міністерства промислової політики України (м.Київ).
Захист відбудеться “27” червня о 14.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.01 при Національному транспортному Університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1, ауд. 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01010, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий “27” травня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент ____________ О.І. Мельниченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми Сучасні інформаційні технології, розвиток обчислювальної мікропроцесорної техніки, а також інтенсивне впровадження глобальних навігаційних супутникових систем (ГНСС) і телекомунікаційних систем рухомого супутникового зв’язку (СРСЗ) створили умови для розвитку ринку інформаційних послуг та застосування нових телекомунікаційно-навігаційних засобів на всіх видах транспорту. У свою чергу, це сприяло підвищенню ефективності та безпеки транспортних перевезень у відповідності до нових вимог міжнародних транспортних організацій.
Велику зацікавленість автотранспортних споживачів, що здійснюють міські, міжміські та міжнародні перевезення приваблюють автоматизовані системи моніторингу та диспетчерського управління автотранспортом (АСМДУ АТ), що використовують супутникові навігаційні і телекомунікаційні системи. Робота систем, що розглядаються базується на використані космічних супутникових навігаційних систем ГЛОНАСС (Росія), GPS Navstar (США) та телекомунікаційних систем різних стандартів.
Для широкого застосування супутникових технологій для забезпечення автоматизації автотранспортних перевезень і підвищення їх ефективності необхідно вирішити ряд проблем організаційного та технологічного плану.
Дослідження проблем автоматизації управління транспортними системами і підвищення їх ефективності на основі застосування інформаційно-управляючих технологій пов’язані з іменами відомих вчених Кухтенко О.І., Пухова Г.Є., Бусленко Н.Г., Воркута А.І., Левковця П.Р., Герасимова Б.М., Цвіркуна В.Д., Васильєва В.В., Карандакова Г.В., Ігнатенка О.С., Баранова Г.Л., Баранова В.Л, Бєляєвського Л.С., Соловйова Ю.А. та ін. Вказані дослідження не зважаючи на їх фундаментальний характер не були предметом комплексного аналізу і врахування особливостей застосування супутникових телекомунікаційно-навігаційних систем для забезпечення ефективності і безпеки транспортних перевезень.
Таким чином актуальною задачею, на даний час, в галузі прогресивних інформаційних технологій і автоматизованих систем управління є розробка науково обґрунтованих рекомендацій та технологічних заходів по інформаційному забезпеченню і раціональній організації і автоматизації управління автомобільним транспортом з використанням перспективних супутникових технологій, що обумовило актуальність тематики дисертаційної роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ РАЦІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ І АВТОМАТИЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИМИ ПЕРЕВЕЗЕННЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок