Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> підвищення ефективності ТЕХНОЛОГІЧНОГО процесу вториНної сепарації картоплі

підвищення ефективності ТЕХНОЛОГІЧНОГО процесу вториНної сепарації картоплі

Назва:
підвищення ефективності ТЕХНОЛОГІЧНОГО процесу вториНної сепарації картоплі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,97 KB
Завантажень:
191
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
луганський національний аграрний університет
БРЮХОВЕЦЬКИЙ Андрій Миколайович
УДК 631.356.4:621.928.004.15:
631.171(043.3)
підвищення ефективності ТЕХНОЛОГІЧНОГО процесу
вториНної сепарації картоплі
Спеціальність 05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Луганському національному аграрному університеті, Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Вольвак Сергій Федорович, Луганський національний аграрний університет, доцент кафедри механізації виробничих процесів у тваринництві.
Офіційні опоненти: заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Шабельник Борис Петрович, Харківський державний технічний університет сільського господарства, професор кафедри механізації тваринницьких ферм;
кандидат технічних наук, доцент Скотаренко Віктор Васильович, Луганський національний аграрний університет, доцент кафедри архітектури будівель і споруд.
Провідна установа: Національний науковий центр "Інститут механізації і електрифікації сільського господарства", відділ механізації виробництва коренебульбоплодів і овочів, УААН, смт. Глеваха Васильківського району Київської області.
Захист відбудеться "09" грудня 2004 р. о 9 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.841.01 у Луганському національному аграрному університеті за адресою: 91008, м. Луганськ, Луганський національний аграрний університет, корпус факультету механізації сільського господарства, аудиторія 1М-214.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Луганського національного аграрного університету за адресою: 91008, м.Луганськ, Луганський національний аграрний університет.
Автореферат розіслано " 08 " листопада 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент ___________________________ Коваль В.Я.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У світовому виробництві рослинних продуктів харчування картопля посідає четверте місце, поступаючись пшениці, кукурудзі та рису. Для населення України дана сільськогосподарська культура відіграє особливу роль у забезпеченні продовольством, залишаючись традиційно незмінним щоденним продуктом харчування. Не менш важливе значення картоплі і як кормової культури та сировини для промисловості. У нашій країні картоплю вирощують у господарствах різних форм власності. При цьому площі під посадку становлять близько 1,6 млн. га, що складає близько 9% світових.
На сучасному етапі картоплярство України залишається однією із самих енерго- та трудомістких галузей рослинництва. Невід’ємною частиною процесу отримання якісної картоплі є післязбиральна доробка (вторинна сепарація) картопляного вороху, яка полягає у відділенні якісних бульб від домішок у вигляді некондиційних та гнилих бульб, каміння, земляних грудок. Через відсутність ефективного робочого органу вторинна сепарація до цього часу виконується вручну. Тому розробка нових методів підвищення ефективності технологічного процесу вторинної сепарації картопляного вороху шляхом створення принципово нових технічних засобів, зокрема двоступеневого пневмофрикційного сепаратора, є досить актуальною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами та темами. Дисертаційна робота є складовою частиною напрямку наукових досліджень кафедри механізації виробничих процесів у тваринництві Луганського національного аграрного університету за темами: "Удосконалення процесів пневмомеханічного очищення коренебульбоплодів від домішок" та "Комплексна механізація виробничих процесів в АПК" (державний реєстраційний номер 0104U005400).
Виконані в роботі дослідження проводилися в рамках "Цільової комплексної програми розробки і виробництва машин та обладнання для вирощування, збирання, післязбиральної доробки й зберігання картоплі" при співробітництві з проектно-конструкторським бюро "Прогрес" (м. Миколаїв).
Мета роботи і задачі досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: підвищення ефективності ТЕХНОЛОГІЧНОГО процесу вториНної сепарації картоплі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок