Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОСТОРОВИЙ РОЗРАХУНОК ПЕРЕХРЕСНО- РЕБРИСТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ СИСТЕМ З ВРАХУВАННЯМ ФІЗИЧНОЇ НЕЛІНІЙНОСТІ

ПРОСТОРОВИЙ РОЗРАХУНОК ПЕРЕХРЕСНО- РЕБРИСТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ СИСТЕМ З ВРАХУВАННЯМ ФІЗИЧНОЇ НЕЛІНІЙНОСТІ

Назва:
ПРОСТОРОВИЙ РОЗРАХУНОК ПЕРЕХРЕСНО- РЕБРИСТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ СИСТЕМ З ВРАХУВАННЯМ ФІЗИЧНОЇ НЕЛІНІЙНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,95 KB
Завантажень:
382
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
Національний університет "Львівська політехніка"
Іваник Іван Григорович
УДК 624.21.004.69
ПРОСТОРОВИЙ РОЗРАХУНОК ПЕРЕХРЕСНО- РЕБРИСТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ СИСТЕМ З ВРАХУВАННЯМ ФІЗИЧНОЇ НЕЛІНІЙНОСТІ
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному університеті "Львівська політехніка" Міністерства освіти України
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, доцент Кваша Віктор Григорович
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Яременко Олександр Федорович, професор кафедри будівельної механіки Одеської державної академії будівництва і архітектури;
кандидат технічних наук, доцент Барабаш Василь Михайлович, доцент кафедри “Будівельні конструкції” Львівського державного аграрного університету.
Провідна установа:
Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву Державного комітету України у справах будівництва, архітектури і житлової політики (м.Київ).
 
Захист відбудеться "19" грудня 2000 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.11 в Національному університеті "Львівська політехніка" (м. Львів, вул. Ст.Бандери, 12)
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету "Львівська політехніка" (м. Львів, вул.Професорська,1)
Автореферат розіслано "18" листопада 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради К 35.052.11 Демчина Б.Г.
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з основних задач капітального будівництва являється підвищення ефективності будівельного виробництва, яке безпосередньо вимагає відповідного підвищення якості проектних рішень залізобетонних конструкцій. Враховуючи збільшення інтенсивності і величини навантажень, що діють на споруди (мости, перекриття і т.ін.), появу ряду дефектів і пошкоджень в їх несучих елементах, проблема визначення напружено-деформованого стану конструкцій є однією із найактуальніших на сьогоднішній час, так як від її вирішення залежить питання про подальшу експлуатацію споруд. Важливу роль в розв'язку цієї задачі відіграє розробка і реалізація на ЕОМ методик та алгоритмів розрахунку залізобетонних конструкцій, які б найбільш повністю враховували їх особливості: просторовий характер роботи, тріщиноутворення, нелінійність діаграм деформування матеріалів, існування дефектів (обривів арматури, розриви накладок діафрагм, розломи окремих елементів, значні відшарування бетону і т.ін.).
Вимоги з врахування фізичної нелінійності деформування залізобетонних елементів сформульовані в стандартах (СТ РЕВ 384-76, СТ РЕВ 1406-78, ASI 318-77, BS-5400), нормативних документах (СНиП 2.03.01-84, СНиП 2.06.07-87, СНиП 2.05.03-84), інструкціях і рекомендаціях. Врахування цих вимог на практиці проектування ускладнене, тому що в них недостатньо розроблені відповідні методи і програми розрахунку, а використання традиційних методів розрахунку може привести до некоректної оцінки роботи конструкції й прийняттю нераціональних проектних рішень.
Актуальність дисертаційної роботи полягає в необхідності створення методики і алгоритму просторового розрахунку перехресно-ребристих залізобетонних систем з врахуванням фізичної нелінійності, дефектів і пошкоджень в вимозі максимального використання резервів несучої здатності існуючих будівельних конструкцій і споруд.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконана в рамках госпдоговірних тематик ГНДЛ-88 Державного університету "Львівська політехніка" і Державної корпорації "Укравтодор".
Метою роботи є розробка методики, алгоритму і програмного забезпечення просторового розрахунку залізобетонних конструкцій на прикладі залізобетонних балочних мостів на основі просторових розрахункових схем з врахуванням напружено-деформованого стану і факторів, які безпосередньо впливають на просторову роботу і несучу здатність елементів конструкцій і споруд.
Задачі дослідження:
- розробка і реалізація на ЕОМ методики і алгоритму розрахунку напруженого-деформованого стану окремих залізобетонних конструкцій як складових частин просторових систем з врахуванням фізичної нелінійності;
- розробка і реалізація на ЕОМ алгоритмів інженерного просторового розрахунку параметрів напружено-деформованого стану в елементах плитно-балочних і перехресно-ребристих прольотних будов;
2
- вивчення характеру роботи елементів просторової системи і розробка в рамках поставленої задачі ітераційного алгоритму пошуку розв'язку з застосуванням методу змінних параметрів пружності в комбінації з числовими методами розв'язку екстремальних задач з метою зменшення кількості ітерацій і скорочення часу розрахунуку на ЕОМ;
- визначення несучої здатності просторової системи в цілому і її елементів з врахуванням фізичної нелінійності деформування і наявності дефектів та пошкоджень на основі континуально-дискретної розрахункової схеми, реальних діаграм деформування матеріалів і деформаційного критерію досягнення граничного стану системи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Реферат на тему: ПРОСТОРОВИЙ РОЗРАХУНОК ПЕРЕХРЕСНО- РЕБРИСТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ СИСТЕМ З ВРАХУВАННЯМ ФІЗИЧНОЇ НЕЛІНІЙНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок