Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІКО - ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ПОДАТКАМИ НА ПРОМИСЛОВОМУ ПІДПРИЄМСТВІ

ЕКОНОМІКО - ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ПОДАТКАМИ НА ПРОМИСЛОВОМУ ПІДПРИЄМСТВІ

Назва:
ЕКОНОМІКО - ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ПОДАТКАМИ НА ПРОМИСЛОВОМУ ПІДПРИЄМСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,70 KB
Завантажень:
81
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА МЕТАЛУРГІЙНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
РЕВА Тетяна Михайлівна
УДК У9(2)29:336.2
ЕКОНОМІКО - ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ
УПРАВЛІННЯ ПОДАТКАМИ НА ПРОМИСЛОВОМУ ПІДПРИЄМСТВІ
Спеціальність 08.06.02 – підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ - 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній металургійній академії України
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Ковальчук Костянтин Федорович
Національна металургійна академія України
декан економічного факультету
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Фільштейн Леонід Михайлович
Кіровоградський державний технічний університет
декан економічного факультету,
завідувач кафедри економіки праці та менеджменту
кандидат економічних наук, доцент
Каламбет Світлана Валеріївна
Дніпропетровський національний університет
доцент кафедри фінансів
Провідна установа: Харківський державний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра економіки підприємства та менеджменту,
м. Харків.
Захист відбудеться “_31_”___січня____ 2001 року о __14-00 __ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.084.04 при Національній металургійній академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної металургійної академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
Автореферат розісланий “_29_” __грудня___ 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ігнашкіна Т.Б.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Становлення і розвиток податкової системи України свідчать про її переважну роль у формуванні та розподілі фінансових ресурсів держави. Проте найбільш дієвий вплив система оподаткування має на функціонування і ділову активність підприємницьких структур, тобто на ту ланку господарської діяльності, де створюється фінансовий потенціал країни. Це потребує запровадження виваженої політики підтримки підприємств на основі збалансування фіскальної та стимулюючої функцій податків. Але посилення нестабільності умов господарювання у перехідний період, прагнення до поповнення бюджету при зменшенні реального валового внутрішнього продукту, недотримання принципу економічної обґрунтованості податкових реформ призвели до надмірного навантаження на виробників.
Такі обставини обумовлюють необхідність управління податками не тільки на макро-, але й на мікроекономічному рівні. Важливо, щоб у стратегії підприємства був присутній набір легальних чинників успіху, що дозволяють адекватно оцінити рівень податкової нестабільності і безпосередньо управляти ним при прийнятті рішень. Від того, наскільки ефективно підприємство вирішить податкові проблеми при формуванні стратегії свого розвитку, залежать можливості не тільки його економічного зростання, але й суспільного виробництва в цілому.
Адаптація підприємств до змін податкового середовища потребує системного урахування багатьох факторів: державних нормативів, ринкових механізмів перерозподілу податкового навантаження, кваліфікованої внутрішньої організації процесу регулювання оподаткування, впровадження оптимізаційних моделей і методів управління податками.
Актуальність теми. Проблеми оподаткування завжди привертали увагу вчених, які намагались зробити певний внесок у їх вирішення. Найбільш вагомими роботами в теорії податків є праці А. Сміта, Д. Рікардо, В. Петті, Дж. Кейнса, А.Лаффера.
Значний внесок у розвиток теоретичних основ фінансової системи, у тому числі податкової, зробили вітчизняні вчені Л.М.Бабич, І.О.Бланк, В.В.Буряковський, О.Д.Василик, О.С.Галушко, С.В.Каламбет, В.Я.Плаксієнко, А.М.Поддєрьогін, І.В.Радіонова, Н.І.Редіна, В.П.Савчук, В.М.Суторміна, Л.М.Фільштейн, В.М.Федосов та інші. В умовах переходу до ринкових відносин вітчизняні вчені здебільшого досліджують питання активної поведінки держави в регулюванні фінансів та оподаткування на макроекономічному рівні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕКОНОМІКО - ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ПОДАТКАМИ НА ПРОМИСЛОВОМУ ПІДПРИЄМСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок