Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАКОНОМІРНОСТІ СТАТИЧНОГО ТА ДИНАМІЧНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ З ВРАХУВАННЯМ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ФАКТОРІВ

ЗАКОНОМІРНОСТІ СТАТИЧНОГО ТА ДИНАМІЧНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ З ВРАХУВАННЯМ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ФАКТОРІВ

Назва:
ЗАКОНОМІРНОСТІ СТАТИЧНОГО ТА ДИНАМІЧНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ З ВРАХУВАННЯМ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ФАКТОРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,43 KB
Завантажень:
299
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
Стрельбіцький Віктор Васильович
УДК 621.01
ЗАКОНОМІРНОСТІ СТАТИЧНОГО ТА ДИНАМІЧНОГО
ДЕФОРМУВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ
АПАРАТУРИ З ВРАХУВАННЯМ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ФАКТОРІВ
05.02.09 – динаміка та міцність машин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Хмельницькому національному університеті
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, старший наук. співр.
Зіньковський Анатолій Павлович,
Інститут проблем міцності ім Г.С. Писаренка
НАН України, м. Київ,
завідувач відділу коливань та вібраційної
надійності
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Сокіл Богдан Іванович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
м. Львів, професор кафедри “Теоретична механіка”
кандидат технічних наук, доцент
Поліщук Леонід Клавдійович,
Вінницький національний технічний університет,
м. Вінниця, доцент кафедри “Металорізальні
верстати та обладнання автоматизованого
виробництва”
 
Провідна установа: Національний авіаційний університет,
кафедра механіки, м. Київ.
 
 
Захист відбудеться 14.02.2007 р. 0 12 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д35.052.06 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. С. Бандери, 12, гол. корп., ауд. 226.
 
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
 
Автореферат розісланий 11.01.2007 р.
 
Вчений секретар,
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н, доцент _________________ Шоловій Ю.П.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Складні вироби сучасної авіаційної, корабельної і автомобільної техніки містять значну кількість блоків радіоелектронної апаратури (РЕА), котрі призначені для навігації, керування і контролю її технічного стану.
Основними елементами блоків РЕА є об’єднавчі плати, до яких у відповідності з призначенням кріпиться велика кількість резисторів, мікромодулів (ММ) та інших складових, котрі інтегрально утворюють начіпний монтаж.
При експлуатації виробів у результаті впливу особливостей виробництва і умов монтажу, зміни температури, тиску та інших факторів зовнішнього середовища, а також внаслідок динамічних навантажень об'єднавчі плати деформуються. Їх деформації можуть передаватися на елементи начіпного монтажу і у взаємодії з іншими факторами викликати в останніх порушення функціональної роботоздатності з можливими подальшими їх відмовами.
Механічні фактори викликають від 30 до 50 % відмов виробів РЕА, переважна більшість яких пов'язана з перевищенням допустимих пришвидшень, переміщень, напружень.
У зв'язку з постійним зростанням інтенсивності навантажень на бортове обладнання, актуальним є питання аналізу динаміки і міцності складових елементів конструкцій РЕА. В роботах відомих вчених в галузі радіоелектронної техніки В.Б.Карпушина, Ю.Н.Кофанова, В.А.Фролова та інших розглядалися окремі аспекти зазначеної проблеми. Однак аналіз наукової літератури показує, що розробці методів експериментально-розрахункових досліджень з встановлення закономірностей впливу конструктивно-технологічних та експлуатаційних факторів на характеристики статичної та динамічної міцності складових радіоелектронної апаратури, зокрема плат, приділяється недостатньо уваги.
Враховуючи зазначене, з метою підвищення надійності виробів РЕА актуальною проблемою є подальший розвиток як методів дослідження, так і вивчення особливостей впливу різноманітних факторів, що супроводжують виробництво та експлуатацію об’єктів дослідження, на статичний та динамічний стан їх складових конструктивних елементів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась у відповідності з планами держбюджетних тем: “Розробка розрахунково-експериментальних методів атестації випробуваних виробів РЕА” (№ ГР 01880074646) та “Статична і динамічна міцність в радіотехніці і машинобудуванні” (№ ДР 0193U023556), яка входила до науково-технічної програми “Електроніка України-2000”, затвердженої Мінпромполітики України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЗАКОНОМІРНОСТІ СТАТИЧНОГО ТА ДИНАМІЧНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ З ВРАХУВАННЯМ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ФАКТОРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок