Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПОДАТКУВАННЯ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ ТА ЙОГО ВПЛИВ НА ІНВЕСТИЦІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ В РИНКОВИХ УМОВАХ

ОПОДАТКУВАННЯ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ ТА ЙОГО ВПЛИВ НА ІНВЕСТИЦІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ В РИНКОВИХ УМОВАХ

Назва:
ОПОДАТКУВАННЯ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ ТА ЙОГО ВПЛИВ НА ІНВЕСТИЦІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ В РИНКОВИХ УМОВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,05 KB
Завантажень:
408
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ
ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Серебрянський Дмитро Миколайович
УДК 336.226.1
ОПОДАТКУВАННЯ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ
ТА ЙОГО ВПЛИВ НА ІНВЕСТИЦІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ
В РИНКОВИХ УМОВАХ
08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Ірпінь – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державної податкової служби України.
Науковий керівник | кандидат економічних наук, професор,
заслужений економіст України
Данілов Олександр Дмитрович.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, старший науковий співробітник
ШАБЛИСТА ЛЮБОВ МИКОЛАЇВНА,
державна установа „Інститут економіки та прогнозування НАН України”, провідний науковий співробітник відділу фінансово-монетарного регулювання;
кандидат економічних наук
ДЕМИДЕНКО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, доцент кафедри фінансів, грошового обігу та кредиту.
Провідна установа | Тернопільський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра податків та фіскальної політики, м. Тернопіль.
Захист відбудеться „26” січня 2007 р. о 14:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 27.855.01 Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 31.
Автореферат розісланий „22” грудня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук, професор | С.В. Онишко |
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Концепція реформування податкової системи України, розроблена на період до 2015 року, передбачає проведення цілісної та системної реформи у сфері оподаткування, виходячи із стратегічної мети – побудови конкурентоспроможної ринкової економіки та інтеграції у європейське співтовариство. Для досягнення поставлених цілей пріоритетного значення набуває використання податкової системи для активізації інвестиційної діяльності. Разом з тим, чинний механізм оподаткування прибутку, що володіє найбільш суттєвими регулятивно-стимулюючими характеристиками, сьогодні не відповідає пріоритетам стратегічного курсу. У зв’язку з цим, особливого значення набуває вдосконалення цього механізму з метою підвищення ефективності його впливу на інвестиційну діяльність підприємств.
У західній фінансовій науці проблеми впливу оподаткування прибутку корпорацій на інвестиційну діяльність досліджуються достатньо активно. Зокрема, варто відзначити роботи таких вчених, як Е. Аткінсон, А. Ауербах, Д. Йоргенсон, М. Кінг, В. Лейбфріц, Е. Мендоза, Дж. Мінц, Дж. Стігліц, М. Фелдстайн, Д. Фулертон, А. Харбергер та ін. В той же час у дослідженнях зарубіжних фахівців відсутня одностайність щодо розуміння необхідності цього податку та в доцільності застосування інвестиційних податкових пільг.
Окремі аспекти цієї проблеми ґрунтовно висвітлені в сучасній економічній літературі: це стосується, зокрема, праць вітчизняних науковців В. Андрущенка, В. Вишневського, А. Даниленка, О. Данілова, Л. Демиденко, Я. Жаліла, Ю. Іванова, С. Каламбет, А. Крисоватого, В. Мельника, П. Мельника, С. Онишко, А. Скрипника, А. Соколовської, Л. Тарангул, В. Федосова, Л. Шаблистої, К. Швабія, С. Юрія та інших. Однак у вітчизняних дослідженнях недостатньо приділяється увага аналізу ефективності пільгових режимів оподаткування прибутку підприємств, оцінці впливу податкової амортизації на інвестиційні процеси в державі.
Вагомість окресленої проблематики, її теоретична та практична значущість зумовили вибір теми наукового дослідження, постановки мети та завдань, визначили напрям і логіку дисертації.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОПОДАТКУВАННЯ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ ТА ЙОГО ВПЛИВ НА ІНВЕСТИЦІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ В РИНКОВИХ УМОВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок