Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА МЕТОД ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІДМОВОСТІЙКОСТІ СИСТЕМИ ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ БЕЗПІЛОТНИХ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ НА ОСНОВІ МОДУЛЯРНОЇ АРИФМЕТИКИ

МОДЕЛІ ТА МЕТОД ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІДМОВОСТІЙКОСТІ СИСТЕМИ ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ БЕЗПІЛОТНИХ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ НА ОСНОВІ МОДУЛЯРНОЇ АРИФМЕТИКИ

Назва:
МОДЕЛІ ТА МЕТОД ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІДМОВОСТІЙКОСТІ СИСТЕМИ ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ БЕЗПІЛОТНИХ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ НА ОСНОВІ МОДУЛЯРНОЇ АРИФМЕТИКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,67 KB
Завантажень:
220
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського“
Харківський авіаційний інститут”
Мухаммед Дж. Мухаммед
УДК 681.034
МОДЕЛІ ТА МЕТОД ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІДМОВОСТІЙКОСТІ СИСТЕМИ
ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ БЕЗПІЛОТНИХ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ
НА ОСНОВІ МОДУЛЯРНОЇ АРИФМЕТИКИ
05.13.06 – автоматизовані системи управління та
прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
Ілюшко Віктор Михайлович,
Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського “ХАІ”,
завідуючий кафедрою виробництво радіоелектронних систем літальних апаратів.
Офіційні опоненти: – Заслужений винахідник України, доктор технічних наук, професор
Харченко Вячеслав Сергійович,
Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського “ХАІ”,
завідувач кафедри комп’ютерних систем і мереж;–
кандидат технічних наук, доцент
Рубан Ігор Вікторович,
Харківський університет Повітряних Сил ім. І. Кожедуба,
начальник кафедри математичного та програмного забезпечення АСУ.
Провідна установа: – Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, кафедра автоматизованих систем управління, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться "1" червня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: Україна, 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”.
Автореферат розіслано "28" квітня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 64.062.01 М.О. Латкін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В наш час в багатьох країнах світу знаходить широке вживання безпілотна авіація. Безпілотні літальні апарати (БПЛА) використовуються як в народному господарстві так і у військовій справі. Так, вони успішно знаходять застосування як дієві засоби моніторингу навколишнього середовища, при рішенні задач картографії і точного землеробства, геологічної, метеорологічної, радіаційної, хімічної, бактеріологічної і біологічної розвідки без ризику людських життів, а також вони ефективно використовуються при рятувальних роботах.
Основними особливостями БПЛА є відсутність на ЛА людини і необхідність обробки в реальному часі великого об'єму інформації за малий проміжок часу. Перспектива вдосконалення БПЛА направлена перш за все на ускладнення алгоритмів обробки інформації в реальному часі, збільшення об'єму корисного навантаження, а також пов'язана із збільшенням тривалості часу перебування у польоті ЛА. Так, наприклад, тривалість часу польоту БПЛА Predator (США) складає близько 24 годин; у Франції розроблений багатоцільовий БПЛА Horus з тривалістю польоту 35-40 годин. Вищезазначені обставини і особливості функціонування систем обробки інформації (СОІ) БПЛА приводять до зниження її надійності функціонування і до збільшення тривалості часу рішення поставлених задач, що істотно знижує ефективність загальну використовування БПЛА.
Дана обставина зумовлює необхідність формулювання і рішення суперечливої науково-технічної задачі одночасного підвищення відмовостійкості функціонування БПЛА і продуктивності обробки інформації в реальному часі. Це в свою чергу приводить до необхідності рішення задачі забезпечення необхідного рівня надійності (відмовостійкості) системи обробки інформації (СОІ), як основної ланки в системі управління (в системі прийому, обробки і передачі інформації) БПЛА з урахуванням продуктивності обробки інформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА МЕТОД ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІДМОВОСТІЙКОСТІ СИСТЕМИ ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ БЕЗПІЛОТНИХ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ НА ОСНОВІ МОДУЛЯРНОЇ АРИФМЕТИКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок