Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОГНОЗУВАННЯ НАДІЙНОСТІ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ ЛОГІКО - ІМОВІРНІСНИМИ МЕТОДАМИ

ПРОГНОЗУВАННЯ НАДІЙНОСТІ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ ЛОГІКО - ІМОВІРНІСНИМИ МЕТОДАМИ

Назва:
ПРОГНОЗУВАННЯ НАДІЙНОСТІ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ ЛОГІКО - ІМОВІРНІСНИМИ МЕТОДАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,60 KB
Завантажень:
136
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ШЕВЧЕНКО ТЕТЯНА ЮРІЇВНА
УДК 624.01
ПРОГНОЗУВАННЯ НАДІЙНОСТІ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ
ЛОГІКО - ІМОВІРНІСНИМИ МЕТОДАМИ
05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Савицький Микола Васильович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, проректор з наукової роботи, завідуючий кафедрою залізобетонних і кам'яних конструкцій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, старший науковий співробітник Бамбура Андрій Миколайович, Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, завідуючий відділу надійності будівельних конструкцій;
доктор технічних наук, професор Бараненко Валерій Олексійович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідуючий кафедрою нарисної геометрії та графіки.
Захист відбудеться “ 22 ” травня  08 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.02 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою:
49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а).
Автореферат розісланий “ 17 ” квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кваша Е.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема надійності будівельних конструкцій відноситься до числа першочергових, оскільки безперервно збільшуються об'єми будівництва і підвищуються вимоги до його якості.
Статистика відмов будівельних конструкцій свідчить, що вони обумовлені здебільшого наявністю помилок при проектуванні, виготовленні і монтажу конструкцій, порушеннями правил їх експлуатації, тобто впливом суб'єктивного фактора.
Сучасна нормативна база проектування при визначенні рівня надійності конструкцій дозволяє враховувати зовнішні навантаження і впливи, мінливість геометричних параметрів конструкцій і міцнісних характеристик матеріалів. Вплив на надійність залізобетонних конструкцій суб'єктивного фактора, обумовленого діяльністю людини на всіх стадіях життєвого циклу конструкцій, діючими нормами не враховується.
У зв'язку з цим розвиток методології прогнозування надійності залізобетонних конструкцій з врахуванням суб'єктивного фактора, обумовленого діяльністю людини на всіх стадіях життєвого циклу конструкцій, є актуальною науково-технічною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з планом кафедри залізобетонних та кам'яних конструкцій ПДАБА в рамках держбюджетної науково-дослідної теми Міністерства освіти і науки України: "Діагностика та моніторинг залізобетонних конструкцій будівель і споруд із урахуванням екстремальної дії зовнішнього середовища" 2006-2010 р. (державний реєстраційний номер теми 0106U005338).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є розвиток методології прогнозування надійності залізобетонних конструкцій з врахуванням впливу їх мінливих параметрів та суб'єктивного фактора, обумовленого діяльністю людини на всіх стадіях життєвого циклу конструкцій.
Сформульована мета дисертаційної роботи обумовила необхідність вирішення таких задач:
- розробити загальні положення, принцип розрахунку і методологію вирішення задач врахування впливу суб'єктивного фактора на надійність залізобетонних конструкцій на основі логіко-імовірнісного підходу до прогнозування їх надійності;
- виконати аналіз впливу суб'єктивного фактора на надійність залізобетонних конструкцій шляхом оцінки рівня якості діяльності учасників процесу створення та процесу експлуатації конструкцій і розробити метод кількісної оцінки його впливу на надійність конструкцій, базуючись на теорії нечітких множин і нечіткій логіці;
- провести апробацію запропонованого логіко-імовірнісного підходу на прикладі прогнозування надійності міцності похилих перерізів залізобетонних елементів, що згинаються.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПРОГНОЗУВАННЯ НАДІЙНОСТІ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ ЛОГІКО - ІМОВІРНІСНИМИ МЕТОДАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок