Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ефективність ВАРІАНТІВ підсилення у стиснутій зоні залізобетонних елементів, що працюють на згин

ефективність ВАРІАНТІВ підсилення у стиснутій зоні залізобетонних елементів, що працюють на згин

Назва:
ефективність ВАРІАНТІВ підсилення у стиснутій зоні залізобетонних елементів, що працюють на згин
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,34 KB
Завантажень:
465
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Єрьоменко Олександр Юрійович
УДК 624.012.69.059
ефективність ВАРІАНТІВ підсилення у стиснутій зоні залізобетонних елементів, що працюють на згин
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Криворізькому технічному університеті (КТУ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Валовой Олександр Іванович,
Криворізький технічний університет, завідувач кафедри технології, організації та механізації будівництва.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
БАРАШИКОВ Арнольд Якович,
Київський національний університет будівництва і
архітектури, завідувач кафедри залізобетонних та
кам’яних конструкцій;
кандидат технічних наук, доцент
КОВАЛЬ Петро Миколайович,
Державний дорожній науково-дослідний інститут
ім. М.П. Шульгіна Державної служби автомобільних
доріг України, директор.
Провідна установа: Полтавський національний технічний університет
ім. Юрія Кондратюка, кафедра конструкцій із металу,
дерева та пластмас, Міністерство освіти і науки
України, м. Полтава.
Захист відбудеться 19 травня 2006 р. о 13-годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.04 в Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 11 квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., с.н.с. В.Г.Кобієв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Відомо, що існуючи будівлі та споруди часто, в тій чи іншій мірі, піддаються впливу різних агресивних середовищ. З часом ці процеси можуть привести до небезпеки при експлуатації споруд. Пошкоджені конструкції треба ремонтувати, відновлювати або збільшувати їх несучу здатність, тобто підсилювати.
В процесі відновлення або підсилення несучих конструкцій, у тому числі і залізобетонних, застосовують різні способи підсилення, частіше за все розтягнутої або стиснутої зон. Спосіб підсилення стиснутої зони має перевагу у тому, що в разі його застосування відпадає необхідність у зведені складної системи риштувань, зменшується трудомісткість робіт, а також є можливість значно підвищити несучу здатність підсилюванного елемента у порівнянні зі способом, коли підсилюється розтягнута зона. Крім того, при нарощуванні стиснутої зони зручно використовувати сучасні матеріали.
За останні роки з’явилися високоміцні матеріали, застосування яких при підсиленні будівельних конструкцій суттєво підвищує ефективність відновлених елементів. До таких матеріалів відносять сталефібробетон та полімербетон. Вони характеризуються низкою унікальних властивостей: високою міцністю на розтяг (особливо полімербетон), тріщиностійкістю, водонепроникністю, корозійною стійкістю тощо.
Використання сучасних матеріалів при підсиленні залізобетонних конструкцій вимагає оцінювання переваг і недоліків способів підсилення, а також адекватних методів розрахунку, які відображають їх реальний напружено-деформований стан на будь-якій стадії експлуатації. На сьогоднішній день, незважаючи на досить великий досвід підсилення, пропозицій щодо урахування специфічних властивостей ефективних матеріалів підсилення суттєво не вистачає. Тому першочерговою задачею цієї дисертації можна вважати аналіз роботи та розробку інженерних методів розрахунку підсилених залізобетонних конструкцій з урахуванням властивостей матеріалів у процесі їх роботи, починаючи з найнижчих напружень і до руйнування.
Зважаючи на викладене, є всі підстави віднести пропоновану роботу до актуальних, яка має теоретичне і практичне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами і темами.. Дисертаційна робота є складовою частиною науково-дослідної роботи і виконана в мажах науково дослідної теми № 1705/05-02/23-365-01 “Общее обследование строительных конструкций.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ефективність ВАРІАНТІВ підсилення у стиснутій зоні залізобетонних елементів, що працюють на згин

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок