Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ І МОДЕЛІ СТВОРЕННЯ МОБІЛЬНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ КРИЗИСНИМИ СИТУАЦІЯМИ

МЕТОДИ І МОДЕЛІ СТВОРЕННЯ МОБІЛЬНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ КРИЗИСНИМИ СИТУАЦІЯМИ

Назва:
МЕТОДИ І МОДЕЛІ СТВОРЕННЯ МОБІЛЬНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ КРИЗИСНИМИ СИТУАЦІЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,70 KB
Завантажень:
215
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Тороєв Асанбек Абакірович
УДК 004.7; 004.8
МЕТОДИ І МОДЕЛІ СТВОРЕННЯ МОБІЛЬНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ КРИЗИСНИМИ СИТУАЦІЯМИ
05.13.06 – автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Харків – 2007
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі інформатики Харківського національного університету радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – | кандидат технічних наук, доцент,
Кузьомін Олександр Якович, Харківський
національний університет радіоелектроніки,
професор кафедри Інформатики.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор,
Додонов Олександр Георгійович, заступник
директора з наукової роботи Інституту проблем
реєстрації інформації НАН України;
кандидат технічних наук, ст.наук.співробітник, Чайніков Сергій Іванович, Харківський
національний університет радіоелектроніки, доцент кафедри Системотехніки.
Провідна установа – | Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний
інститут” (м. Харків).
Захист відбудеться 06.06. 2007 р. о __13_ годині на засіданні
спеціалізованої вченої заради Д 64.052.01 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, проспект Леніна,14.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, проспект Леніна, 14.
Автореферат розісланий 28.04. 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої заради |
С.Ф.Чалий


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Загальна площа Киргизької республіки --– 198,8тис. кв. км. 94,6% території – складають гори. Перепад висот рельєфу складає 7038 м. На території республіки спостерігається більш 20 видів небезпечних природних явищ, з них найбільший збиток приносять: землетруси, зсуви, селі, паводки, сніжні лавини, прориви високогірних озер, підняття рівня ґрунтових вод, метеорологічні аномальні явища. Основні соціально-економічні втрати населення пов'язані зі зсувами, лавинами, землетрусами й у меншому ступені із селями. Як показують спостереження всі гірські райони Киргизької республіки в тому чи іншому ступені лавинонебезпечні. У Киргизькій республіці особлива лавинна небезпека спостерігається для єдиної стратегічно важливої автодороги Бішкек-Ош.
Починаючи з 2006 року для Міністерства екологічної і надзвичайних ситуацій Киргизької республіки (МЕНС КР) відповідно до Плану проведення робіт з технічного переозброєння МЕНС КР створюються чотири мобільні інформаційно-аналітичні системи керування кризовими ситуаціями (ІАСККС), які будуть розташовані на чотирьох автомобілях з засобами ведення відеоконференцій безпосередньо з місць проведення робіт МЕНС.
Питаннями аналізу, прогнозування і проектування інформаційно-аналітичних систем для надзвичайних ситуацій (НС) займаються зарубіжні (США, Росії, Німеччини, Швейцарії, Австрії, Канади, Киргизії, Узбекистану й ін.) та українські (Інститути проблем реєстрації інформації, кібернетики НАН України й ін.) наукові центри. Отже, накопичено значний досвід наукових досліджень стосовно аналізу техногенних ситуацій та їх прогнозування. Однак унікальність та змінність умов формування таких ситуацій вимагає постійного удосконалення та розвитку методів і моделей. Об'єктивна необхідність подальшого поглиблення теоретичних і методологічних досліджень, передусім, пов’язана з розвитком методів аналізу, своєчасного і якісного прогнозування сходу сніжних лавин та розробці моделей і методів щодо їх застосування під час створення ІАСККС із використанням бази знань, яка може адаптуватися до конкретних умов. При цьому така система має відповідати вимогам до часових та вартісних витрат, які, насамперед, скорочуються із застосуванням повторного використання попередніх рішень, що й було запропоновано у роботі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕТОДИ І МОДЕЛІ СТВОРЕННЯ МОБІЛЬНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ КРИЗИСНИМИ СИТУАЦІЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок