Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Територіальна організація ринку цінних паперів: методологія і практика

Територіальна організація ринку цінних паперів: методологія і практика

Назва:
Територіальна організація ринку цінних паперів: методологія і практика
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,52 KB
Завантажень:
441
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Національна академія наук України
Рада по вивченню продуктивних сил України
Кондрашихін Андрій Борисович
УДК 332.1:336.76
Територіальна організація ринку цінних паперів: методологія і практика
Спеціальність 08.10.01 – розміщення продуктивних сил
і регіональна економіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Раді по вивченню продуктивних сил України Національної академії наук України
Науковий консультант: доктор економічних наук, професор, член-
кореспондент НАН України Дорогунцов Сергій Іванович, Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, голова.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Мозговий Олег Миколайович, Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Голова комісії;
доктор економічних наук, професор Чернюк Людмила Григорівна, Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, завідуюча відділом дослідження проблем комплексного розвитку і розміщення продуктивних сил;
доктор економічних наук Орлов Василь Миколайович, Українська національна академія зв’язку ім.О.С.Попова Державного комітету зв’язку та інформатизації України, завідувач кафедри економіки підприємства і корпоративного управління.
 
Провідна установа:
Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, відділ проблем регіональної економіки, м. Київ.
Захист відбудеться 19 квітня 2004 року об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.160.01 Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України за адресою: 01032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 60.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України за адресою: 01032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 60.
Автореферат розісланий 18 березня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук, професор Бандур С.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. З переходом України на ринковий шлях розвитку, інтеграцією у світове економічне співтовариство та з метою вступу до Європейського Союзу, участі в інших міжнародних інтеграційних процесах виникла необхідність формування макросистем ринкової економіки в надзвичайно складних, суперечливих умовах політичного, соціального, економічного руху на ґрунті непристосованих до ринку елементів колишньої соціалістичної економіки. Прийняття у 1996 році Конституції України законодавчо підтвердило курс ринкових реформ. Першим кроком до формування ринку легального капіталу було прийняття у 1991 році Закону України “Про цінні папери та фондову біржу” і ряду інших актів. На законодавчому рівні було оголошено принципово нові механізми фінансового управління і накопичення капіталу – цінні папери, що є грошовими документами, які мають певну вартість і набір прав та обов'язків.
За роки незалежності України ринок цінних паперів значною мірою розширився та змінився як структурна складова ринкових трансформацій. Для сучасного етапу розвитку системи господарювання України характерні радикальні економічні перетворення, спрямовані на посилення економічних методів управління, розширення умов для функціонування ринкових відносин. Успішне вирішення цих завдань неможливе без перебудови організаційно-управлінського механізму суспільного виробництва і корінної зміни ставлення до ринку цінних паперів як невід'ємної частини ринкової економіки держави та ланки світової фінансової системи з погляду процесу глобалізації.
Теоретичні та прикладні питання розвитку і розміщення продуктивних сил, територіальної організації господарських систем в умовах реформування економіки досліджено у наукових працях багатьох вчених-економістів і практиків. Вагомий внесок у розвиток цієї проблематики внесли О.М.Алимов, С.І.Бандур, П.П.Борщевський, М.І.Долішній, С.І.Дорогунцов, Б.М.Данилишин, Л.В.Дейнеко, В.М.Геєць, Г.В.Задорожний, Т.А.Заяц, В.І.Куценко, А.С.Лисецький, І.І.Лукінов, А.Ф.Мельник, С.В.Мочерний, О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: Територіальна організація ринку цінних паперів: методологія і практика

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок