Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Енергозберігаючі режими роботи установок ІНФРaЧЕРВОНОГО локального обігріву сільськогосподарських тварин

Енергозберігаючі режими роботи установок ІНФРaЧЕРВОНОГО локального обігріву сільськогосподарських тварин

Назва:
Енергозберігаючі режими роботи установок ІНФРaЧЕРВОНОГО локального обігріву сільськогосподарських тварин
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,40 KB
Завантажень:
332
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦIОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНIВЕРСИТЕТ
ОЛIЙНИК Павло Вiкторович
УДК 631.22:628.8:537.212:636
Енергозберігаючі режими роботи установок ІНФРaЧЕРВОНОГО локального обігріву сільськогосподарських тварин
05.20.02 - застосування електротехнологій у
сiльськогосподарському виробництві
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертацiї на здобуття наукового ступеня
кандидата технiчних наук
Київ 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Нацiональному аграрному унiверситетi Кабінету Міністрів України
НАУКОВИЙ КЕРIВНИК: кандидат технiчних наук, доцент
ЖУЛАЙ ЄВГЕНІЙ ЛАВРЕНТІЙОВИЧ, Нацiональний аграрний унiверситет, завідувач кафедри застосування електроенергії в сільському господарстві
ОФIЦIЙНI ОПОНЕНТИ: доктор технічних наук, професор
САВЧЕНКО ПЕТРО ІЛЛІЧ, Харківський державний технічний університет сільського господарства, завідувач кафедри застосування електроенергії в сільському господарстві
кандидат технічних наук, доцент
НАЗАРЕНКО ІГОР ПЕТРОВИЧ, Таврійська державна агротехнічна академія, доцент кафедри енергетики
ПРОВIДНА ОРГАНIЗАЦIЯ: Інститут механізації та електрифікації сільського господарства Української академії аграрних наук, відділ застосування електроенергії в сільському господарстві, смт Глеваха Васильківського району Київської області.
Захист вiдбудеться 12 жовтня 2000 р. о 10.00 годинi на засiданнi спецiалiзованої вченої ради Д 26.004.07. в Нацiональному аграрному унiверситетi за адресою: 03041, Київ-41, вул. Героїв оборони, 15, 3-й навчальний корпус, аудиторiя 65.
З дисертацiєю можна ознайомитись у бiблiотецi Нацiонального аграрного унiверситету за адресою: 03041, Київ-41, вул. Героїв оборони, 11, навчальний корпус 10, читальний зал.
Автореферат розiсланий 9 вересня 2000 р.
Вчений секретар спецiалiзованої
вченої ради Лут М.Т.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Енергетична безпека України є однією з найважливіших складових економічної безпеки, що гарантують її повноцінну життєдіяльність та здатність енергетики забезпечити нормальне функціонування економіки.
Найбільш сприятливим з технічної та економічної точки зору для України є проведення політики енергозбереження, що має правовий статус державної політики.
Для створення потрiбного мiкроклiмату на тваринницьких фермах i комплексах витрачається до 75% теплової енергiї, яка використовується в тваринництвi. Традицiйнi рiдкi i газоподiбнi палива, що використовуються для обiгрiву тваринницьких приміщень, стають неефективними через їх дефіцит і високi цiни.
Для вирощування сільськогосподарських тварин при високій концентрації поголів’я і утримуванні їх в закритих приміщеннях необхідні джерела оптичного випромінювання - інфрачервоні і ультрафіолетові, які дають можливість безпосередньо ефективно впливати на біологічні процеси в організмі тварин.
Застосування інфрачервоних опромінювачів для локального обігріву молодняку тварин і птиці дозволяє при зменшенні капітальних витрат досягти значно більшого ККД використання енергії в порівнянні з електротепловими установками загального обігріву. Крiм цього, застосування обiгрiвачiв з iнфрачервоними лампами розжарювання дозволяє одночасно з обiгрiвом проводити бiологiчну i терапевтичну стимуляцiю органiзму молодняку сiльськогосподарських тварин.
Розробка енергозберiгаючих, високоефективних установок iнфрачервоного обiгрiву молодняку тварин і птиці є актуальним завданням.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась згідно з планами науково-дослідних робіт у Всесоюзному науково-дослідному інституті по механізації і автоматизації тваринницьких ферм (ВНДІтвармаш) по темам: № 224/3064-79 “Пошуки і дослідження засобів автоматизації установок мікроклімату з метою підвищення їх ефективності”, № 1.210.703.1.82 “Установка “Луч” автоматизована для інфрачервоного обігріву та ультрафіолетового опромінення (модернізація)”та в Національному аграрному університеті у відповідності до Державної науково-технічної програми ДТНП 12 “Енерго- та ресурсозберігаючі технології у сільськогосподарському виробництві” на 1998 - 2004 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Енергозберігаючі режими роботи установок ІНФРaЧЕРВОНОГО локального обігріву сільськогосподарських тварин

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок