Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМП’ЮТЕРНІ МОДЕЛЮВАННЯ Й ІДЕНТИФІКАЦІЯ ТЕПЛОМАСОПЕРЕНЕСЕННЯ В ЕНЕРГЕТИЧНИХ ТА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОБ’ЄКТАХ МАШИНОБУДУВАННЯ

КОМП’ЮТЕРНІ МОДЕЛЮВАННЯ Й ІДЕНТИФІКАЦІЯ ТЕПЛОМАСОПЕРЕНЕСЕННЯ В ЕНЕРГЕТИЧНИХ ТА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОБ’ЄКТАХ МАШИНОБУДУВАННЯ

Назва:
КОМП’ЮТЕРНІ МОДЕЛЮВАННЯ Й ІДЕНТИФІКАЦІЯ ТЕПЛОМАСОПЕРЕНЕСЕННЯ В ЕНЕРГЕТИЧНИХ ТА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОБ’ЄКТАХ МАШИНОБУДУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,36 KB
Завантажень:
232
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МАШИНОБУДУВАННЯ ім. А. М. ПІДГОРНОГО
НАН УКРАЇНИ
Бут Євгеній Миколайович
УДК 681.3:536.2:536.4
 
КОМП’ЮТЕРНІ МОДЕЛЮВАННЯ Й ІДЕНТИФІКАЦІЯ ТЕПЛОМАСОПЕРЕНЕСЕННЯ В ЕНЕРГЕТИЧНИХ ТА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОБ’ЄКТАХ МАШИНОБУДУВАННЯ

Спеціальність 05.14.06 -
технічна теплофізика та промислова теплоенергетика
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України.
Науковий консультант:
академік НАН України, доктор технічних наук, професор
Мацевитий Юрій Михайлович,
Інститут проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України, директор.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Соловей Віктор Васильович,
Інститут проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України, завідуючий відділом;
доктор технічних наук, професор
Гетьманець Володимир Федорович,
Інститут низьких температур НАН України,
головний науковий співробітник.
доктор технічних наук, професор
Приходько Іван Михайлович,
Галузевий науково-дослідний інститут збройних сил,
головний науковий співробітник.;
Провідна установа: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, кафедра атомних електричних станцій та інженерної теплофізики, м. Київ.
Захист відбудеться 07 жовтня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .180.02 в Інституті проблем машинобудування НАН України ім. А. М. Підгорного за адресою:
61070, м. Харків, вул. Пожарського, 2/10, ауд. 1112.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного, 61070, м. Харків, вул. Пожарського, 2/10
Автореферат розісланий 03 вересня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
канд. техн. наук О. Е. Ковальський


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Вдосконалювання таких об’єктів машинобудування, як теплоенергетичне устаткування, космічні апарати, відсіки з радіоелектронною апаратурою, їхнє проектування, розробка та технологічні процеси їх виготовлення режими безаварійної експлуатації, а також ідентифікація тепломеханічного стану на сучасному етапі багато в чому залежать від наявних методів комп’ютерного моделювання й ідентифікації тепломасоперенесення в об’єктах машинобудування.
Розвиток комп’ютерної техніки надав недосяжну ще якихось десяток років тому швидкість моделюванню і практично вирішив проблему швидкодії обчислень. Актуальності набули проблеми адекватного відображення процесів тепломасоперенесення, що відбуваються в об’єктах машинобудування, а також ефективність чисельних методів до комп’ютерного моделювання й ідентифікації цих процесів, моделювання котрих часто зводиться до розв’язання некоректно поставлених задач математичної фізики. Великий вклад у розробку прикладних методів ідентифікації теплового стану об’єктів машинобудування внесли О. М. Аліфанов, Л. О. Коздоба, Д. Ф. Симбірський, Ю. М. Мацевитий, Дж. Бек, Г. М. Дуль-нєв, П. Г. Круковський, Є. М. Письменний, І. М. Приходько, Ю. В. Полєжаєв, С. В. Резнік та ін.
Однак поза їхнім розглядом опинилися такі проблеми комп’ютерного моделювання й ідентифікації процесів тепломасоперенесення, як завдання у чисельних методах геометрії меж у вигляді вектора параметрів; моделювання тепломасоперенесення з фазовим переходом у капілярно-пористому середовищі (поки що моделюють або тепло-, або масоперенесення); динамічні виміри і вимір залежностей (теорія вимірів розглядає тільки величини, а не залежності). Важливість вирішення зазначених проблем для подальшого вдосконалювання об’єктів машинобудування і приладобудування визначає актуальність теми дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційної роботи безпосередньо пов’язана з Національною космічною програмою України (темы “Фундамент-2.8”, контракт № 6-87/96 и “Хвиля”, контракти № 2.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: КОМП’ЮТЕРНІ МОДЕЛЮВАННЯ Й ІДЕНТИФІКАЦІЯ ТЕПЛОМАСОПЕРЕНЕСЕННЯ В ЕНЕРГЕТИЧНИХ ТА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОБ’ЄКТАХ МАШИНОБУДУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок