Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ШЛАКОЛУЖНІ БЕТОНИ ДЛЯ ДОРОЖНІХ ОСНОВ І ПОКРИТТІВ, ЩО СПОРУДЖУЮТЬСЯ В УМОВАХ РАДІОАКТИВНОГО ЗАБРУДНЕННЯ СЕРЕДОВИЩА

ШЛАКОЛУЖНІ БЕТОНИ ДЛЯ ДОРОЖНІХ ОСНОВ І ПОКРИТТІВ, ЩО СПОРУДЖУЮТЬСЯ В УМОВАХ РАДІОАКТИВНОГО ЗАБРУДНЕННЯ СЕРЕДОВИЩА

Назва:
ШЛАКОЛУЖНІ БЕТОНИ ДЛЯ ДОРОЖНІХ ОСНОВ І ПОКРИТТІВ, ЩО СПОРУДЖУЮТЬСЯ В УМОВАХ РАДІОАКТИВНОГО ЗАБРУДНЕННЯ СЕРЕДОВИЩА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,35 KB
Завантажень:
353
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Київський національний університет
будівництва і архітектури
Корчагін Павло Олексійович
УДК 691.335.625.844
ШЛАКОЛУЖНІ БЕТОНИ ДЛЯ ДОРОЖНІХ ОСНОВ І ПОКРИТТІВ,
ЩО СПОРУДЖУЮТЬСЯ В УМОВАХ
РАДІОАКТИВНОГО ЗАБРУДНЕННЯ СЕРЕДОВИЩА
05.23.05 Будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державному науково-дослідному інституту в'яжучих речовин і матеріалів ім. В.Д. Глуховського Київського національного університету будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник : | - доктор технічних наук, професор
Кривенко Павло Васильович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри будівельних матеріалів
Офіційні опоненти: | - доктор технічних наук, професор
Філатов Лев Григорович,
Сумський національний аграрний університет Міністерства аграрної політики України,
професор кафедри архітектури та інженерних вишукувань;
- кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Дорошенко Юрій Михайлович,
Національний транспортний університет,
доцент кафедри дорожньо-будівельних матеріалів і хімії
Провідна установа: | - Донбаська державна академія будівництва і архітектури, кафедра будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг Міністерства освіти і науки України, м. Макіївка
Захист відбудеться 14.12.2005 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.05 "Підвалини і фундаменти. Будівельні матеріали та вироби" Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 10.11.2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н. Блажіс Г.Р.
загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Проведення робіт по підготовці ЧАЕС до зняття з експлуатації, будівництво комплексу виробництв зі зберігання та захоронення радіоактивних відходів “Вектор”, підготовка до будівництва “Укриття-2”, перетворення об’єкта “Укриття” в екологічно безпечну систему, експлуатація значної кількості об’єктів різного призначення потребує розгалуженої мережі шляхів сполучення.
Транспортування в Зону відчуження великої кількості будівельних матеріалів та мінеральної сировини з інших районів України для будівництва, в т.ч. для шляхів, підвищує вартість будівництва. Разом з тим, Нормами радіаційної безпеки України (НРБУ-97) дозволяється використання для промислового і дорожнього будівництва будівельних матеріалів та будівельної мінеральної сировини з підвищеним вмістом радіонуклідів.
Регулювання структури бетону на різних рівнях шляхом направленого синтезу цеолітних новоутворень та формуванням однорідної щільної структури з переважанням мікропор відкриває нові можливості керування властивостями матеріалу і дозволяє використовувати місцеві ґрунти, як дрібні заповнювачі до бетону, впливати на підвищення фізико-механічних і експлуатаційних характеристик бетонів, які надійно локалізують радіонукліди.
Таким чином, використання радіаційно забруднених ґрунтів Зони відчуження для одержання бетонних основ і покриттів доріг може значною мірою вирішити актуальну для України проблему розширення мережі автошляхів, що споруджуються в умовах радіоактивного забруднення середовища, є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Розробка спеціальних шлаколужних бетонів для дорожніх основ і покриттів з можливістю надійної іммобілізації радіоактивно забруднених ґрунтів і радіоактивних відходів проводилася в рамках державної Комплексної програми поводження з радіоактивними відходами, яка затверджувалася постановами Кабінету Міністрів України № 480 від 29.04.96, № 542 від 05.04.99 та № 2015 від 25.12.02, річних програм науково-дослідних робіт МНС України в 1998-2003 рр. та дослідно-промислових випробувань в Зоні відчуження, в яких здобувач приймав участь як виконавець.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ШЛАКОЛУЖНІ БЕТОНИ ДЛЯ ДОРОЖНІХ ОСНОВ І ПОКРИТТІВ, ЩО СПОРУДЖУЮТЬСЯ В УМОВАХ РАДІОАКТИВНОГО ЗАБРУДНЕННЯ СЕРЕДОВИЩА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок