Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГРОШОВО-КРЕДИТНА ПОЛІТИКА В УМОВАХ РИНКОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ В УКРАЇНІ

ГРОШОВО-КРЕДИТНА ПОЛІТИКА В УМОВАХ РИНКОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ В УКРАЇНІ

Назва:
ГРОШОВО-КРЕДИТНА ПОЛІТИКА В УМОВАХ РИНКОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,52 KB
Завантажень:
405
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Грошово-кредитна політика є фундаментальною складовою системи фіна
нсової політики держави


НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
ОСТРОВСЬКА НАТАЛІЯ СТЕПАНІВНА
УДК 336.74
ГРОШОВО-КРЕДИТНА ПОЛІТИКА В УМОВАХ РИНКОВИХ
ТРАНСФОРМАЦІЙ В УКРАЇНІ
спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Ірпінь - 2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національній академії державної податкової служби України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
ТАРАНГУЛ Людмила Леонідівна,
Національна академія державної податкової
служби України,
перший проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
НІКІФОРОВ Петро Опанасович,
Чернівецький національний університет
імені Юрія Федьковича МОН України,
завідувач кафедри фінансів;
кандидат економічних наук
БЕРЕСЛАВСЬКА Олена Іванівна,
Національна академія державної податкової
служби України, провідний науковий
співробітник Науково-дослідного центру
з проблем оподаткування.
Провідна установа – Одеський державний економічний університет
МОН України, кафедра фінансів, м. Одеса.
Захист відбудеться “__6__” жовтня 2005 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 27.855.01 Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 31.
Автореферат розісланий “_3_” _вересня_ 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.В. Онишко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Динамічні зміни, що відбуваються в економіці, фінансово-кредитній та банківській системах обумовлюють постійний пошук механізмів реалізації грошово-кредитної політики в Україні.
Стабілізація сфери грошового обігу як необхідної складової стійкого зростання економіки нашої держави зумовлює потребу в розробці середньострокової стратегії проведення грошово-кредитної політики. Її формування в умовах ринкових трансформацій в Україні – досить складний процес, який вимагає пошуку оновлених механізмів реалізації відповідно до умов соціально-економічного розвитку нашої держави.
Світова практика нагромадила значний досвід грошово-кредитного регулювання, тому важливим є його врахування при розробці та реалізації грошово-кредитної політики в Україні. Звичайно, відпрацювання будь-яких універсальних правил проведення грошової політики є досить проблематичним, оскільки макроекономічна ситуація як в масштабах світової економіки, так і в Україні, схильна до істотних змін. Питання вибору оптимальної політики в системі грошово-кредитного регулювання і доцільності модернізації того, що вже застосовується, практично ніколи не втрачало актуальності.
Нестабільність перехідної економіки і відсутність єдиного розуміння функціонування трансмісійного грошового механізму ускладнюють застосування ряду традиційних моделей грошово-кредитного регулювання. Багато країн світу вже мають певний досвід в реалізації оновлених моделей грошового регулювання. Саме тому в роботі досліджуються режими грошово-кредитної політики і особливості їх застосування в країнах з різним ступенем розвитку ринкової економіки. Відносно новим режимом грошово-кредитної політики є таргетування інфляції, що вже зарекомендувало себе як дієвий механізм досягнення макроекономічної стабілізації та її тривалої підтримки. Тому дослідження перспективності використання даного режиму в Україні є важливою частиною представленої дисертаційної роботи.
Теоретичні засади та практичні рекомендації щодо удосконалення грошово-кредитної політики розроблялися у вітчизняній та зарубіжній літературі. Разом з тим, проблема вибору цілей і механізмів реалізації грошово-кредитного регулювання досі не має остаточного вирішення, що залишає широкий простір для теоретичних досліджень і практичних експериментів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ГРОШОВО-КРЕДИТНА ПОЛІТИКА В УМОВАХ РИНКОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок