Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО МЕТОДУ ВІДБОРУ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ГРАФТИНГУ АУТОШКІРОЮ ПРИ ХВОРОБІ ПЕЙРОНІ

НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО МЕТОДУ ВІДБОРУ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ГРАФТИНГУ АУТОШКІРОЮ ПРИ ХВОРОБІ ПЕЙРОНІ

Назва:
НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО МЕТОДУ ВІДБОРУ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ГРАФТИНГУ АУТОШКІРОЮ ПРИ ХВОРОБІ ПЕЙРОНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,82 KB
Завантажень:
282
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ УРОЛОГІЇ
ЗОЛОЧЕВСЬКИЙ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 616.6-0724-089.844-032:611.77
НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО МЕТОДУ ВІДБОРУ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ГРАФТИНГУ АУТОШКІРОЮ
ПРИ ХВОРОБІ ПЕЙРОНІ
14.01.06 - урологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному медичному університеті
ім. Максима Горького МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Гузенко Валерій Миколайович,
Донецький державний медичний університет ім. Максима Горького МОЗ України, завідувач кафедри урології та нефрології.
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, старший науковий співробітник
Гурженко Юрій Миколайович,
Інститут урології АМН України,
старший науковий співробітник відділу
сексопатології та андрології;
доктор медичних наук, професор
Лісовий Володимир Миколайович,
Харківський державний медичний
університет МОЗ України,
ректор університету.
Провідна установа:
Одеський державний медичний університет МОЗ України, кафедра урології та нефрології, м. Одеса.
Захист дисертації відбудеться “ 19 ” червня 2007 р. о 14 год. 30 хв. на
засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.615.01 в Інституті урології АМН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Ю. Коцюбинського, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту урології АМН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Ю. Коцюбинського, 9-а.
Автореферат розісланий “__16__”_травня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
ст. н. с., к. мед. н. Старцева Л.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Серед захворювань чоловічої статевої сфери, що стійко впливають на фізичний та психічний стан здоров'я чоловіків, хвороба Пейроні (ХП) займає одне із провідних місць при її незначній поширеності. Хоча за даними Schwarzer U. et all. частота захворювання складає 3,2% від усіх захворювань статевих органів. ХП погіршує якість життя як самого пацієнта, так і його сексуального партнера. Вона призводить до сексуальних розладів, наслідком яких є порушення душевної рівноваги, та розлад сімейних відносин (Возіанов О.Ф., Горпинченко І.І., 2004).
Незважаючи на те, що фібропластична індурація статевого члена (СЧ) була вперше згадана ще у XVIII сторіччі Francois Gigot de la Peyronie, який в 1743 році описав трьох пацієнтів із чіткоподібною рубцевою тканиною, що спричинила викривлення СЧ, до теперішнього часу етіологія та патогенез цього захворювання не визначені остаточно. Не вирішеними залишаються й показання та протипоказання до хірургічного лікування (Лісовий В.М., 2006).
Захворювання характеризується хронічним перебігом. В першому періоді спостерігається нестабільність локалізації, розмірів та консистенції бляшки. В другому наступає стабілізація зазначених явищ (Гурженко Ю.М., 2004).
Перший період потребує консервативного лікування, що направлено на запобігання формування бляшок (Гурженко Ю.М., 2004). Термін цього періоду, в окремих випадках різний, але в середньому становить приблизно один рік. Слід підкреслити, що результати консервативної терапії на сьогодні не виправдовують сподівань, так як в більшості своїй вона не упереджує розвиток захворювання, а деякі симптоми такі як біль, можуть зникати самостійно, що притаманно перебігу цього захворювання. На тепер не вирішеними залишаються питання оцінки ефективності консервативної терапії та прогнозу її результатів. Їхня реалізація вимагає проведення рандомізованих, плацебо контрольованих досліджень у достатньої кількості хворих, а також розробки стандартних критеріїв ефективності цієї терапії.
Другий період перебігу ХП вважається часом „хірургічних інтересів” (Возіанов О.Ф., Горпинченко І.І., 2002). На перший погляд хірургічне втручання є ідеальним методом ліквідації викривлення СЧ, що дає найбільшу кількість задовільних результатів лікування. Так, за даними E. Austoni (2006) ефективність його складає 98,8%. Але є ряд факторів, які обмежують застосування цього виду лікування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОГО МЕТОДУ ВІДБОРУ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ГРАФТИНГУ АУТОШКІРОЮ ПРИ ХВОРОБІ ПЕЙРОНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок