Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОВГОВІЧНІСТЬ КОМБІНОВАНИХ ОГОРОДЖУЮЧИХ КОНСТРУКЦІЙ З ВИКОРИСТАННЯМ СКЛОПЛАСТІВ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ І МЕТАЛОПЛАСТІВ

ДОВГОВІЧНІСТЬ КОМБІНОВАНИХ ОГОРОДЖУЮЧИХ КОНСТРУКЦІЙ З ВИКОРИСТАННЯМ СКЛОПЛАСТІВ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ І МЕТАЛОПЛАСТІВ

Назва:
ДОВГОВІЧНІСТЬ КОМБІНОВАНИХ ОГОРОДЖУЮЧИХ КОНСТРУКЦІЙ З ВИКОРИСТАННЯМ СКЛОПЛАСТІВ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ І МЕТАЛОПЛАСТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,89 KB
Завантажень:
425
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНБАСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Войтова Жанна Миколаївна
УДК 624.014:620.193
ДОВГОВІЧНІСТЬ КОМБІНОВАНИХ ОГОРОДЖУЮЧИХ КОНСТРУКЦІЙ З
ВИКОРИСТАННЯМ СКЛОПЛАСТІВ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ І
МЕТАЛОПЛАСТІВ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Металеві конструкції” Донбаської національної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
КОРОЛЬОВ Володимир Петрович,
Донбаська національна академія будівництва і архітектури, завідувач науково-виробничої випробувальної лабораторії “Антикор-Дон”.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Стоянов Володимир Васильович
Одеська державна академія будівництва і архітектури, зав. кафедрою “Металеві, дерев’яні та пластмасові конструкції”;
кандидат технічних наук, доцент
Чернишев Юрій Петрович
Донецький ПромбудНДІпроект, зав. відділом „Хімія бетону та довговічність будівельних конструкцій”
Провідна установа: | Харківська державна академія міського господарства, кафедра “Будівельні конструкції”, Міністерства освіти і науки України (м. Харків).
Захист відбудеться “12” травня 2005 року о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 при Донбаській національній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Донбаської національной академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2.
Автореферат розісланий “ 5 ” квітня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.М. Югов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема забезпечення надійності будівельних конструкцій на сучасному етапі пов'язана з удосконалюванням принципів формоутворення, що включають використання матеріалів із заданими властивостями, серед яких найбільше поширення одержують композиційні матеріали. За останнє десятиліття в будівельній індустрії намітилася тенденція розширення галузі застосування комбінованих огороджуючих конструкцій з листовими пластиками, які прийшли на заміну традиційного оргскла і полістиролу. Використання стільникового полікарбонату, полівінілхлоридних профілів, металопластів у практиці проектування огороджуючих конструкцій забезпечує можливість розробки конструктивних рішень з урахуванням функціонального призначення об'єктів при встановлених показниках зниження металоємності, підвищення надійності і довговічності, збільшення ресурсу роботи в екстремальних умовах.
Аналіз данних споживання основних конструкційних матеріалів в Україні свідчить про те, що в 2001-2003р.р. обсяги використання металів у будівництві склали 55-60%, а продукція синтетичних полімерів 15-20%. Економічна ситуація, пов'язана зі збільшенням вартості металопроката в середньому на 20-30%, вимагає реалізації ефективних заходів, пов'язаних із захистом існуючого металофонду від корозійного руйнування і створює сприятливі умови для розширення використання конструкційних полімерних матеріалів. Законодавчою базою для удосконалювання конструктивних рішень комбінованих огороджуючих конструкцій, обґрунтування застосування склопластів, полімерних матеріалів і металопластів у будівництві є Указ Президента України “Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції”, Постанова Кабінета Міністрів України “Про забезпечення надійності і безпечної експлуатації будівель, споруд і інженерних мереж” (№409 від 05.05.1997 р.) і державної науково-технічної Програми „Ресурс” (№1331 від 08.10.2004р.).
Разом з цим необхідно удосконалювання нормативно-методичного забезпечення для оцінки показників довговічності, пов'язаних зі зміною структури і властивостей полімерних матеріалів під дією кліматологічних впливів, механічних навантажень і корозійно-активних середовищ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ДОВГОВІЧНІСТЬ КОМБІНОВАНИХ ОГОРОДЖУЮЧИХ КОНСТРУКЦІЙ З ВИКОРИСТАННЯМ СКЛОПЛАСТІВ ПОЛІМЕРНИХ МАТЕРІАЛІВ І МЕТАЛОПЛАСТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок