Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ (на прикладі підприємств олійно-жирової галузі)

ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ (на прикладі підприємств олійно-жирової галузі)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ (на прикладі підприємств олійно-жирової галузі)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,18 KB
Завантажень:
50
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ
ВЛАСОВА ОЛЕНА ЄВГЕНІВНА
УДК 657:664.3.008.01
ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ
(на прикладі підприємств олійно-жирової галузі)
Спеціальність 08.06.04.– Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня


кандидата економічних наук
Харків – 2003
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі бухгалтерського обліку та аудиту Харківського державного університету харчування та торгівлі Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент
Грінько Алла Павлівна
доцент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Харківський державний університет харчування та торгівлі
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Лінник Володимир Григорович
Київський національний економічний університет, завідувач кафедри обліку, аналізу та аудиту АПК;
кандидат економічних наук, доцент
Шатковська Людмила Станіславівна
Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
Провідна установа: | Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, м. Луганськ, кафедра обліку та аналізу господарської діяльності
Захист відбудеться “5” листопада 2003 р. о 10-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.088.02 при Харківському державному університеті харчування та торгівлі за адресою: 61051, Харків–51, вул. Клочківська, 333, ауд. 74.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою: 61051, Харків–51, вул. Клочківська, 333.
Автореферат розіслан “4” жовтня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент Яцун Л.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний бізнес надзвичайно динамічний, що змушує власників і керівників підприємств постійно удосконалювати методи та техніку управління. У цьому зв'язку для підприємств, які працюють на українському ринку, особливо актуальною є проблема прийняття стратегічно та тактично правильних рішень щодо ведення й розвитку бізнесу. Очевидно, що у першу чергу керівникові підприємства, необхідна інформація, на підставі якої було б можливо провести точний розрахунок, глибокий аналіз, детальне порівняння альтернативних варіантів і здійснити мотивований вибір наступних дій. Основним джерелом інформації на підприємствах є бухгалтерський облік, що в умовах ринку покликаний не лише фіксувати й узагальнювати облікову інформацію, але й забезпечувати ефективне ведення виробничо-господарської діяльності підприємств. Тому, на сьогодні в умовах ринкової економіки особливого значення набуває реформація облікової політики підприємства, визнання необхідності організації управлінського обліку, створення ефективної системи контролю й управління затратами на всіх етапах виробничої діяльності. Реформування бухгалтерського обліку викликає необхідність значних досліджень у галузі теорії та практики обліку, їх інтеграції з управлінськими технологіями.
Особливої актуальності набувають питання створення дієвої системи управлінського обліку в підприємствах олійно-жирової галузі, тому що високі темпи зростання обсягів виробництва та перехід до прогресивних форм організації виробничого процесу висувають особливі вимоги до якості управління підприємством.
Проте проблема опанування та застосування системи управлінського обліку на підприємствах галузі вимагає додаткових досліджень з урахуванням технологічних особливостей виробництва. Досягнення цієї мети неможливе без опрацювання нових підходів, спрямованих на вдосконалювання традиційного обліку затрат і калькулювання собівартості продукції, а також адаптації прогресивних методів оцінки та контролю виробничого потенціалу відповідно до сформованих умов підприємницької діяльності.
Проблеми організації управлінського обліку на підприємстві в даний час викликають особливий інтерес вітчизняних фахівців. Так, в Україні дослідженню теоретичних і практичних питань стосовно концепції управлінського обліку, його взаємозв'язку із системою управління, місця й ролі в інформаційній системі підприємства присвячено роботи Ф.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ (на прикладі підприємств олійно-жирової галузі)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок