Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОД БАГАТОШАРОВОЇ ДЕКОМПОЗИЦІЇ ПРЕДИКАТІВ ТА ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ У СИСТЕМАХ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

МЕТОД БАГАТОШАРОВОЇ ДЕКОМПОЗИЦІЇ ПРЕДИКАТІВ ТА ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ У СИСТЕМАХ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

Назва:
МЕТОД БАГАТОШАРОВОЇ ДЕКОМПОЗИЦІЇ ПРЕДИКАТІВ ТА ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ У СИСТЕМАХ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,24 KB
Завантажень:
447
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Харківський національний університет радіоелектроніки
Пронюк Ганна Валеріївна
УДК 004.8
МЕТОД БАГАТОШАРОВОЇ ДЕКОМПОЗИЦІЇ ПРЕДИКАТІВ ТА ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ У СИСТЕМАХ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ
05. 13. 23 – системи та засоби штучного інтелекту
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському національному університеті радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: - доктор технічних наук, професор
Шабанов-Кушнаренко Сергій Юрійович,
Харківський національний університет радіоелектроніки, провідний науковий співробітник кафедри програмного забезпечення ЕОМ.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Шаронова Наталія Валеріївна, Національний технічний університет ”Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами;–
доктор технічних наук, професор Асєєв Георгій Георгійович, Харківська державна академія культури, завідувач кафедри інформаційних технологій.
Провідна установа:
Донецький державний інститут штучного інтелекту НАН та МОН України, кафедра програмного забезпечення інтелектуальних систем, м. Донецьк.
Захист відбудеться “_7__”_липня_____ 2004 р. о _13_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.01 в Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14, тел. (057) 702-14-51.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “_4__”__червня__ 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Саєнко В.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Бурхливий розвиток комп'ютеризації, проникнення обчислювальної техніки в усі сфери науки, промисловості, громадського життя стало однією з найважливіших проблем, вирішення якої пов'язано з проведенням фундаментальних досліджень у цій галузі. Основними напрямками в ній є розвиток новітніх інформаційних технологій, засобів обчислювальної техніки, що дозволяють в остаточному підсумку автоматизувати процеси перетворення інформації в режимі запитів користувачів. Таким чином, однією з першочергових задач є розвиток методів створення інтелектуальних систем різноманітного призначення, зокрема, автоматизація процесів проектування.
Зараз при проектуванні сучасних цифрових систем обробки інформації, також й систем штучного інтелекту, все частіше орієнтуються на використання надвеликих інтегральних схем програмувальної логіки. Це пов'язано з появою нових субмікронних мікроелектронних технологій і створенням потужної елементної бази у виді програмувальних логічних інтегральних схем (ПЛІС): Field Programmable Gate Array (FPGA), Complex Programmable Logic Device (CPLD), на яких реалізується System on Chip (SoС). Проектування цифрових пристроїв на основі програмувальної логіки представляє цілий ряд нових можливостей, тому що головною відмінною рисою програмувальної логіки є можливість гнучкого настроювання ПЛІС на виконання заданих самим користувачем функцій.
Часто використовуються вентильні матриці, які програмуються користувачем, – FPGA, що включають у себе спеціальні логічні блоки для реалізації необхідних функцій. Сучасний процес проектування цифрових пристроїв з використанням програмувальної логіки, такої як FPGA і CPLD, складається з наступних етапів: розробка і увід моделі, автоматичний синтез схеми, імплементація і програмування цільової мікросхеми.
Поява спеціалізованих цифрових систем, що описані у формі булевих рівнянь мовою опису апаратури VHDL і орієнтовані на їхню реалізацію в кристалах FPGA і CPLD як SoС, вимагають залучення апарата алгебри предикатів. Для підвищення ефективності проектування цифрових систем на етапі розробки моделі інформаційного об'єкту потрібен подальший розвиток алгебри скінченних предикатів (АСП). Можливості АСП формального опису багатьох інформаційних процесів, у тому числі механізмів природно-мовної поведінки людини, відкривають перспективи створення цифрових систем інтелектуальної обробки інформації, сприяють інтелектуалізації комп'ютерних інтерфейсів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕТОД БАГАТОШАРОВОЇ ДЕКОМПОЗИЦІЇ ПРЕДИКАТІВ ТА ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ У СИСТЕМАХ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок