Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ

ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ

Назва:
ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,07 KB
Завантажень:
188
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ЄЛІСЄЄВ
Андрій Валентинович
УДК 338.242:336.228.32
ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ
Спеціальність: 08.06.01 –
Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
ЗАГОРОДНІЙ АНАТОЛІЙ ГРИГОРОВИЧ,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри обліку та аналізу
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор
БОЙКО ЄВГЕН ІВАНОВИЧ,
Інститут регіональних досліджень НАН України,
завідувач відділу економічних проблем розвитку
промисловості регіону;–
кандидат економічних наук, доцент
КРИСОВАТИЙ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ,
Тернопільська академія народного господарства,
завідувач кафедри податків і фіскальної політики
Провідна установа – Одеський національний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту, м. Одеса.
Захист відбудеться 4 квітня 2003 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої ради К 35.052.03 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Степана Бандери, 12, корпус IV, ауд. 301 б.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: м. Львів-13, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий 3 березня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент Пащенко І.Н.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Становлення податкової системи України як одного з важливих атрибутів держави розпочалось відразу ж після проголошення нею незалежності і проходило в непростий час реформування економіки на ринкових засадах. Нестабільність економіки як на макро-, так і на мікрорівнях, високі темпи інфляції протягом 1992-1996 рр., бюджетний дефіцит, інші реалії економічного розвитку зумовили і продовжують зумовлювати необхідність наукового обгрунтування системи податків та зборів, методів їх справляння, удосконалення усієї системи та адаптування до економічних процесів, які відбуваються в нашій державі. Вагомий внесок у розробляння нової концепції податкового регулювання ринкової економіки, в теорію розбудови національної системи оподаткування, визначення її місця в системі бюджетних відносин, оцінки впливу податкової системи та окремих її елементів на фінансово-господарську діяльність підприємств зробили українські вчені Андрущенко В. Л., Бойко Є. І., Білик М. Д., Василик О. Д., Геєць В. М., Губський Б. В., Данилов О. Д., Д’яконова
І. І., Золотько І. А., Крисоватий А. І., Кузьмін О. Є., Мельник П. В., Огонь Ц. Г., Опарін В. М., Петрович Й. М., Поддєрьогін А. М., Соколовська А. М., Суторміна
В. М., Федосов В. М., Фліссак А. П., Чумаченко М. Г., Юрій С. І. та інші.
Будь-яка система оподаткування, незалежно від рівня її фіскальності, істотно впливає на параметри економічного розвитку підприємств, що вимагає врахування цього впливу в процесі планування та регулювання їхньої діяльності. Окремі теоретичні та практичні питання податкового менеджменту і, зокрема, податкового планування висвітлені в працях українських та зарубіжних фахівців. Серед них Бейгельзімер М. Г., Бланк І. О., Горбунов А. Р., Кірш О. В., Ковальчук К. Ф., Мельник Д. Ю., Пеккер Дж., Підлужний М. П., Погорлецький А. І., Рева Т. М., Соловйов І. М., Сутирін С. Ф., Уткін Е. А.
Разом з тим, сьогодні немає єдиного підходу до суті податкового планування, формування його концепції, принципів та інструментів, організації на підприємстві, реалізації та економічної оцінки схем оптимізації податкових платежів. Саме ці проблеми, а також їх теоретичне та прикладне значення визначили вибір теми та актуальність основних напрямів дисертаційного дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок