Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Вдосконалення організаційно-технологічних рішень щодо відновлювальних робіт на об’єктах міського житлового фонду для умов Сирійської Арабської Республіки (САР)

Вдосконалення організаційно-технологічних рішень щодо відновлювальних робіт на об’єктах міського житлового фонду для умов Сирійської Арабської Республіки (САР)

Назва:
Вдосконалення організаційно-технологічних рішень щодо відновлювальних робіт на об’єктах міського житлового фонду для умов Сирійської Арабської Республіки (САР)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,82 KB
Завантажень:
291
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
Осама Радван
УДК 69.059.7:728.1
Вдосконалення організаційно-технологічних рішень щодо відновлювальних робіт на об’єктах міського житлового фонду для
умов Сирійської Арабської Республіки (САР)
Спеціальність 05.23.08 – технологія та організація промислового та цивільного будівництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківській національній академії міського господарства Міністерства освіти і науки України (м. Харків)
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Торкатюк Володимир Іванович, Харківська національна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри “Економіка будівництва”
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Дюженко Михайло Георгійович, Одеська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, професор кафедри “Технологія і механізація будівництва”
кандидат технічних наук, доцент Папірник Руслан Богданович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, декан фінансово-економічного факультету ІЗДО, доцент кафедри “Технологія будівельного виробництва”
Захист відбудеться “  ”  травня  2008 р. о    годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, у залі засідань Вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий 10 квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К.В.Баташева


Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. На сьогоднішній день житловий фонд Сирії складає 0,769 млрд. м2 або 8,94 млн. будинків. Більшість цього житлового фонду (понад 75%) зосереджена в містах та селищах міського типу. Щорічні обсяги будівництва нового житла в Сирії на даний час становлять не більше 3% обсягів існуючого житлового фонду. Виходячи з такої ситуації і прогнозуючи подальший розвиток економіки Сирії у сучасних складних соціально-політичних умовах, збереження житлового фонду в містах Сирії за допомогою ефективної експлуатації та своєчасного відновлення зі зміною конструктивних схем в будинках вже існуючого житлового фонду є дуже важливим і актуальним. За даними сирійських спеціалістів у разі затримки реконструкції на 8-12 років значна кількість об’єктів житлово-цивільного призначення підлягатиме зносу, оскільки їх відновлення буде економічно недоцільним. Виходячи з цього, соціальна й технічна політика в житловому секторі економіки Сирії спрямована на проведення реконструкції та реконструкції з модернізацією, як єдиного напрямку збереження житлового фонду. Все це обумовило нагальну потребу вдосконалення методики вибору й обґрунтування схем реконструкції житлових будинків в умовах Сирії і застосування раціональних систем організації технологічних процесів відновних робіт.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до основних напрямків реанімації міського житлового фонду Сирії, підвищення ефективності будівельної галузі Сирії, Угоди між Україною і Сирією про торгове й технічне співробітництво, підписаною Президентом України і Президентом Арабської Республіки Сирії 22 квітня 2003 р., згідно з напрямками наукової роботи кафедри економіки будівництва Харківської національної академії міського господарства, номер державної реєстрації №0107U000249.
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є вдосконалення методики вибору й обґрунтування раціональних технологічних схем реконструкції житлових будинків в умовах Сирії і організації будівельно-ремонтних процесів для формування системи забезпечення життєвого циклу житлового фонду Сирії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Вдосконалення організаційно-технологічних рішень щодо відновлювальних робіт на об’єктах міського житлового фонду для умов Сирійської Арабської Республіки (САР)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок