Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕГІОНАЛЬНІ ВАЖЕЛІ ФОРМУВАННЯ АМОРТИЗАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ПІДПРИЄМСТВА

РЕГІОНАЛЬНІ ВАЖЕЛІ ФОРМУВАННЯ АМОРТИЗАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
РЕГІОНАЛЬНІ ВАЖЕЛІ ФОРМУВАННЯ АМОРТИЗАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,44 KB
Завантажень:
388
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПОЛТАВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА
ЛЕВЧЕНКО ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА
УДК 332.14
РЕГІОНАЛЬНІ ВАЖЕЛІ ФОРМУВАННЯ
АМОРТИЗАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.10.01 – Розміщення продуктивних сил
і регіональна економіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Полтава – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної теорії та міжнародної економіки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Дубіщев Віктор Петрович,
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економічної теорії та
міжнародної економіки.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук Бубенко Павло Трохимович, Північно-Східний науковий центр Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України, директор (м. Харків);
кандидат економічних наук Фінагіна Олеся Валентинівна, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри інформаційних систем управління.
Провідна установа: Інститут економіко-правових досліджень Національної академії наук України, відділ проблем територій зі спеціальним режимом господарювання (м. Донецьк).
Захист відбудеться “ 20 ” жовтня 2006 р., о 13-30 годині, на засіданні спеціалізованої вченої ради К 44.052.03 у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою: 36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий “ 19” вересня2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В.Комеліна
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проведення економічних реформ в Україні вимагає чіткого окреслення і наукового обґрунтування нової гнучкої амортизаційної політики підприємств, спрямованої на більш ефективне використання основного капіталу. В таких умовах пріоритетного значення набуває відтворення основних засобів підприємств за рахунок амортизаційного капіталу, який є головним фінансовим джерелом у даному процесі. З урахуванням цього факту актуальність вибраного напряму дослідження посилюється необхідністю забезпечення амортизаційної політики в регіонах України.
Реалізація цього завдання можлива при розробленні амортизаційної політики підприємства з урахуванням як загальнодержавних, так і регіональних важелів впливу, що дає змогу на етапі ринкових перетворень та стабілізації соціально-економічного становища України об’єктивно взяти до уваги особливості регіону: прогресивні структурні зміни у виробництві, раціональні ресурсні пропорції, якісне забезпечення процесу використання ресурсів, оскільки саме в регіоні створюються умови для виробничої діяльності.
Відтворення основних засобів в умовах орієнтації на інноваційний шлях розвитку економіки України потребує визначення нового характеру амортизаційної політики – інноваційного, тим самим амортизаційний капітал починає забезпечувати їх відновлення на новій технічній та конкурентноздатній основі й стає джерелом не лише простого, але і розширеного відтворення.
Дослідження регулювання амортизаційних процесів на регіональному рівні в Україні зумовлюється необхідністю обґрунтування ефективних і дієвих заходів щодо забезпечення втілення в практику господарювання й систему управління економічних принципів та напрямів розвитку, викладених у Конституції України, Господарському кодексі, Законах України “Про інвестиційну діяльність”, “Про інноваційну діяльність”, Концепції державної регіональної політики, Концепції амортизаційної політики, Програмі розвитку інвестиційної діяльності на 2002 – 2010 роки й інших законодавчих актах, що регулюють суспільні відносини у цій сфері.
Теоретичні і прикладні аспекти розроблення амортизаційної політики відображено в наукових працях С. Бєлова, Н. Волкової, В. Гришка, С. Дорогунцова, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РЕГІОНАЛЬНІ ВАЖЕЛІ ФОРМУВАННЯ АМОРТИЗАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок