Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ЛІТАКОБУДІВНОГО ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ ДИСКРЕТНО-НЕСТАБІЛЬНИХ ПРОГРАМ ВИПУСКУ ВИРОБІВ

ТЕХНОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ЛІТАКОБУДІВНОГО ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ ДИСКРЕТНО-НЕСТАБІЛЬНИХ ПРОГРАМ ВИПУСКУ ВИРОБІВ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ЛІТАКОБУДІВНОГО ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ ДИСКРЕТНО-НЕСТАБІЛЬНИХ ПРОГРАМ ВИПУСКУ ВИРОБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,39 KB
Завантажень:
150
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
ВАТ “Український науково-дослідний інститут авіаційної технології”
М’ялиця Анатолій Костянтинович
УДК 629.735:658.51.4
ТЕХНОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА
ЛІТАКОБУДІВНОГО ВИРОБНИЦТВА
В УМОВАХ ДИСКРЕТНО-НЕСТАБІЛЬНИХ ПРОГРАМ
ВИПУСКУ ВИРОБІВ
Спеціальність 05.07.04 –
технологія виробництва літальних апаратів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в ВАТ “Український НДІ авіаційної технології”, Міністерства промислової політики України.
Науковий консультант:
доктор технічних наук, професор
Кривов Георгій Олексійович,
ВАТ “Український НДІ авіаційної технології”,
голова правління – директор.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Богуслаєв В’ячеслав Олександрович,
ВАТ “Мотор Січ”, голова правління – генеральний директор;
доктор технічних наук, професор
Божко Валерій Павлович,
Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського “ХАІ”, завідуючий кафедрою;
доктор технічних наук
Забашта Володимир Федорович,
ВАТ “Український НДІ авіаційної технології”, головний науковий співробітник.
Провідна організація: ДП Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування, науково-технічний відділ, Міністерства промислової політики України, м. Харків.
Захист відбудеться 16 січня 2004 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.839.01 в ВАТ “Український НДІ авіаційної технології” за адресою: 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 19/21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ВАТ “Український НДІ авіаційної технології”, м. Київ, вул. Фрунзе, 19/21.
Автореферат розісланий 12 грудня 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
д.т.н., с.н.с. В. А. Тітов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Серед пріоритетних напрямків розвитку промисловості України, що визначені урядом України, авіаційна промисловість займає одне з перших місць. Для того, щоб витримати конкуренцію на світовому ринку з боку багатьох відомих виробників літаків, необхідно вести нові розробки, мати технології, більш досконалі, ніж у конкурентів, а також змінити ставлення до технологічної підготовки авіаційного виробництва, яка суттєво впливає на терміни створення літака.
Створення на ХДАВПі за короткий термін нових моделей (конвертовані Ан-74-ТК-100, Ан-74-ТК-200 і літак з нижнім розташуванням двигунів Ан-74-ТК-300, регіональний літак Ан-140), які задовольняють зростаючі вимоги покупців в умовах дискретно-нестабільних програм випуску, потребувало розробки нового підходу до технологічної підготовки серійного виробництва, результати якого повинні реалізовуватись на практиці при освоєнні нових розробок.
Застосування інженерних комп’ютерних засобів та обладнання з ЧПК, які спричиняють корінні перетворення в технологічній підготовці виробництва шляхом витіснення з неї традиційних плазів, поки теоретично не обґрунтовано. Вивчення особливостей та відмін плазово-шаблонного методу і його варіантів від комп’ютерних методів і усвідомлення цілей та задач технологічної підготовки виробництва в нових умовах дозволить вирішити багато які проблеми технології літакобудування, яке працює в умовах дискретно-нестабільних програм випуску.
Таким чином, сформульована науково-технічна проблема – розробка методів і основ технологічної підготовки серійного літакобудівного виробництва в умовах дискретно-нестабільних програм випуску з використанням інженерних комп’ютерних засобів – є вельми актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Тема дисертаційної роботи безпосередньо пов’язана з такими керівними документами щодо розвитку авіаційної промисловості України:
- Указ Президента України № 363/92 від 3.07.92 р. “Про затвердження Програми розвитку авіаційної промисловості України”;
- Постанова Кабінету Міністрів України № 53 від 5.02.94 р. “Про заходи щодо розвитку авіаційної промисловості” і Наказ Мінмашпрому № від 10.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ЛІТАКОБУДІВНОГО ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ ДИСКРЕТНО-НЕСТАБІЛЬНИХ ПРОГРАМ ВИПУСКУ ВИРОБІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок