Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ І МОДЕЛІ МАТРИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА на машинобудівних підприємствах

МЕТОДИ І МОДЕЛІ МАТРИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА на машинобудівних підприємствах

Назва:
МЕТОДИ І МОДЕЛІ МАТРИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА на машинобудівних підприємствах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,33 KB
Завантажень:
98
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Черкаський державний технологічний університет
САВЕЛЬЄВА Тамара Василівна
УДК 621.01:004(043)
МЕТОДИ І МОДЕЛІ МАТРИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА
на машинобудівних підприємствах
05.13.06 – інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Черкаси – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Черкаському державному технологічному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Тесля Юрій Миколайович, Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри інформаційних технологій.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Подчасова Тетяна Павлівна, Київський національний торгово-економічний університет, професор кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій;
кандидат технічних наук, доцент
Ус Михайло Федорович, Східноєвропейський університет економіки та менеджменту, директор департаменту інформаційних технологій в освіті, доцент кафедри інформатики та вищої математики.
Захист відбудеться « 1 » липня 2008 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 73.052.01 у Черкаському державному технологічному університеті за адресою: 18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Черкаського державного технологічного університету за адресою: 18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460.
Автореферат розісланий « 30 » травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Палагін В.В.


ЗАГАЛЬНА характеристика рОботИ
Актуальність теми дисертації. Сучасний стан підприємств машино- і приладобудування характеризується стійкою тенденцією ускладнення продукції, що випускається поряд із збільшенням номенклатури і зменшенням серійності виробництва, що веде до значного збільшення обсягів і термінів виконання робіт у сфері конструкторсько-технологічної підготовки виробництва (КТПВ). Необхідність реалізації вимог ринкової економіки змушує підприємства постійно поліпшувати споживчі властивості і якість виробів при максимальному скороченні термінів їх випуску.
Характерною рисою сучасних методів виробництва і технологічного устаткування є те, що вони забезпечують найбільш високу ефективність використання при наявності цифрової моделі об'єкта виробництва. Ця обставина обумовлює застосування інтегрованих CAD/CAM-систем (Сomputer Aided Design/ Сomputer Aided Manufacturing), а також систем класу PDM (Product Data Management) і ERP (Enterprise Resource Planning), які забезпечують автоматизоване управління підприємством і виробництвом по всім етапам життєвих циклів нових виробів (ЖЦВ). Але таке управління може бути ефективним лише через побудову матричної інформаційної технології, яка забезпечить інтеграцію всіх об’єктів і процесів проектування, конструкторсько-технологічної підготовки, планування і оперативного управління виробництвом і на основі цього спостерігається стійкий економічний розвиток самого підприємства.
Основна ідея даної наукової праці полягає в тому, що підвищення ефективності машинобудівних підприємств можливо на базі використання автоматизованих інформаційних систем у рамках матричної інформаційної технології управління проектами та підприємством. Матрична інформаційна технологія (МІТ) повинна базуватись на єдиному інформаційному середовищі, яке створюється на етапі КТПВ.
Реалізація цієї ідеї може бути здійснена на основі всебічного аналізу проблем організації і управління підприємством машинобудівного профілю, побудови математичної моделі інформаційного середовища підприємства, аналізу теоретичних основ матричних інформаційних технологій, розробки раціональної інформаційної структури бізнес процесів, розробки структури автоматизованої інформаційної системи управління КТПВ і побудови матричної інформаційної технології управління проектами і підприємствами машинобудівного профілю.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в Черкаському державному технологічному університеті у відповідності з г/д темою №0103V003686: “Еволюційні моделі, методи і засоби підтримки прийняття рішень при створенні віртуальних підприємств”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕТОДИ І МОДЕЛІ МАТРИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА на машинобудівних підприємствах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок