Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМБІНОВАНЕ ЛІКУВАННЯ РАКУ ЯЄЧНИКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНОЇ ВНУТРІШНЬООЧЕРЕВИННОЇ ХІМІОТЕРАПІЇ

КОМБІНОВАНЕ ЛІКУВАННЯ РАКУ ЯЄЧНИКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНОЇ ВНУТРІШНЬООЧЕРЕВИННОЇ ХІМІОТЕРАПІЇ

Назва:
КОМБІНОВАНЕ ЛІКУВАННЯ РАКУ ЯЄЧНИКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНОЇ ВНУТРІШНЬООЧЕРЕВИННОЇ ХІМІОТЕРАПІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,35 KB
Завантажень:
253
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. М. ГОРЬКОГО
НЕФФА Марина Юріївна
УДК 618.11-006.6-089.163-085.28.615.032.381
КОМБІНОВАНЕ ЛІКУВАННЯ РАКУ ЯЄЧНИКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ
ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНОЇ ВНУТРІШНЬООЧЕРЕВИННОЇ ХІМІОТЕРАПІЇ
14.01.07 – онкологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук

Донецьк - 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківській медичній академії післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор ВІННИК Юрій Олексійович, Харківська медична академія післядипломної освіти, професор кафедри онкохірургії та онкогінекології
Офіційні опоненти:
1.Доктор медичних наук, професор Воробйова Люся Іванівна, Інститут онкології АМН України, завідуюча науково-дослідним відділом онкогінекології.
2.Доктор медичних наук Семикоз Наталія Григоріївна, Донецький державний медичний університет ім. М.Горького, доцент кафедри онкології, променевих методів діагностики і лікування.
Провідна установа:
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, кафедра онкології, Міністерство охорони здоров’я України, м. Київ.
 
Захист відбудеться “_17_” _жовтня__2001р. об 11_годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.01 у Донецькому державному медичному університеті ім. М.Горького за адресою: 83003, Україна, м. Донецьк, пр. Ілліча, 16.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного медичного університету ім. М.Горького за адресою: 83003, Україна, м. Донецьк, пр. Ілліча, 16.
 
Автореферат розісланий “_17__” __вересня____ 2001 року.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.І.Солдак
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з найголовніших невирішених задач сучасної онкогінекології продовжує залишатися адекватне лікування злоякісних новоутворень яєчників, проте інтерес до цієї проблеми вітчизняних та зарубіжних дослідників не послабляється на протязі декількох десятиліть. Як і раніше, у 70-90% хворих виявляються III-IY стадії захворювання, а 5-річне виживання не перевищує 30 %.
Провідним у комбінованому і комплексному лікуванні раку яєчників (РЯ) був і залишається хірургічний метод. У сучасних умовах оперативне втручання вважається стандартною процедурою, яка здійснюється на 1 етапі лікування злоякісних новоутворень яєчників. Дискусійною залишається проблема оптимальної тактики при IIIC-IY стадіях захворювання, коли методом вибору на 1 етапі лікування є медикаментозна терапія.
Аналіз публікацій свідчить про зростаючий інтерес в усьому світі до використання “агресивної” хірургії, як максимально можливої циторедукції при РЯ III-IY ст. Роль хіміотерапії (ХТ), одного з найважливіших компонентів комбінованого лікування РЯ, сьогодні не викликає сумнівів. Накопичений у світі клінічний досвід продемонстрував високу ефективність препаратів платини і таксанів у якості ХТ I та II лінії.
Але на протязі останніх 3 років усе частіше зустрічаються повідомлення про значну кількість випадків прогресування РЯ на тлі медикаментозної терапії, що диктує необхідність пошуків нових підходів до лікування таких хворих.
Клінічний ефект від проведеної ХТ може бути досягнутий тільки при використанні оптимальних доз препаратів, які мають дуже виражену токсичну дію і викликають серйозні ускладнення, особливо з боку інтенсивно проліферуючих органів. Досить часто виникнення цих ускладнень призводить до порушення режимів проведення ХТ, а іноді і до припинення подальшого лікування. Реальні шляхи вирішення цієї проблеми до останнього часу є предметом дискусій, як у застосуванні різних методик регіонарного введення хіміопрепаратів, так і у використанні нетрадиційних режимів їх введення.
З 1978 р. у Національному інституті раку США розпочалося використання внутрішньоочеревинного введення цитостатиків з метою посилення їх впливу на пухлину і одночасного зниження побічної дії на організм пухлиноносія. У літературі є повідомлення, які вказують на збільшення показника 5-річного виживання хворих на РЯ при застосуванні внутрішньоочеревинної ХТ (ВОХТ), а також на успішне ії використання при рецидивах захворювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: КОМБІНОВАНЕ ЛІКУВАННЯ РАКУ ЯЄЧНИКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНОЇ ВНУТРІШНЬООЧЕРЕВИННОЇ ХІМІОТЕРАПІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок