Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОГНОЗУВАННЯ РОЗВИТКУ КОМПОНОВОК БАГАТОШПИНДЕЛЬНИХ ТОКАРНИХ АВТОМАТІВ

ПРОГНОЗУВАННЯ РОЗВИТКУ КОМПОНОВОК БАГАТОШПИНДЕЛЬНИХ ТОКАРНИХ АВТОМАТІВ

Назва:
ПРОГНОЗУВАННЯ РОЗВИТКУ КОМПОНОВОК БАГАТОШПИНДЕЛЬНИХ ТОКАРНИХ АВТОМАТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,74 KB
Завантажень:
172
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки України
тернопільський державний технічний університет
імені івана пулюя
СКЛЯРОВ РУСЛАН АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 621.91.06
ПРОГНОЗУВАННЯ РОЗВИТКУ КОМПОНОВОК
БАГАТОШПИНДЕЛЬНИХ ТОКАРНИХ АВТОМАТІВ
Спеціальність: 05.03.01 – Процеси механічної обробки, верстати та інструменти
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Тернопіль – 2001
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України та в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Кузнєцов Юрій Миколайович Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” професор кафедри “Конструювання верстатів та машин”
Офіційні опоненти :
доктор технічних наук, професор Хицан Валерій Дмитрович Національний технічний університет України “Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри “Технології машинобудування та верстати
кандидат технічних наук, професор Гордєєв Олександр Федорович Луцький державний технічний університет, професор кафедри “Верстати”
Провідна установа:
Одеський державний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України інститут промислових технологій, дизайну і менеджменту, кафедра “Металорізальних верстатів”, (м.Одеса).
Захист відбудеться 1 березня 2001 року о 1300 на засіданні спеціалізованої вченої ради К58.052.01 при Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя, за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська 56.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя, за адресою: м. Тернопіль, вул. Руська 56.
Автореферат розісланий “ 30 “ січня “ 2001р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Б.Г. Шелестовський
Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. В багатьох галузях промисловості поряд з масовим вузькономенклатурним виробництвом в його традиційному розумінні, формуються підприємства з виробництвом продукції широкої номенклатури, яка постійно оновлюється. Таке виробництво по формі і структурі є багатоцільовим, що дозволяє швидко і гнучко реагувати на зміни потреб народного господарства. Гнучкість виробництва в основному визначається: технологічним обладнанням, одним із основних видів якого є металорізальні верстати. Поряд з високим ступенем гнучкості металорізальні верстати та верстатні системи повинні відповідати вимогам основних показників, таких як продуктивність, точність, надійність. Ці показники потрібно неперевно вдосконалювати в силу впровадження нових технологій та розвитку матеріалів, ріжучих інструментів, тощо.
Розвиток металорізальних верстатів повинен проходити цілеспрямовано і носити системний характер. Це забезпечується науковим прогнозуванням, як одним з головних методів, який дозволяє розробляти стратегію розвитку металорізальних верстатів. В даній роботі досліджується процес розвитку багатошпиндельних токарних автоматів (БТА), які відповідають вимогам багатономенклатурного автоматизованого виробництва. Прогнозування дозволяє передбачити тенденції розвитку БТА, особливості конструктивних рішень вузлів та компоновок верстатів нового покоління з відповідними основними технічними показниками.
В звязку з цим прогнозування розвитку БТА нового покоління, а саме їх компоновок на початкових етапах їх розробки є актуальним.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Окремі наукові результати дисертаційної роботи отримані при виконанні д/б теми №2217 “Розробка теорії проектування та дослідження високопродуктивних, ресурсозберігаючих методів автоматизованої токарної обробки та нового швидкодіючого обладнання”, яка виконувалась в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” згідно з тематичними планами науково-дослідних робіт Міністерства освіти і науки України (реєстр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПРОГНОЗУВАННЯ РОЗВИТКУ КОМПОНОВОК БАГАТОШПИНДЕЛЬНИХ ТОКАРНИХ АВТОМАТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок