Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ВИТРАТ ТА КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ У КОМПЛЕКСНИХ ВИРОБНИЦТВАХ

УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ВИТРАТ ТА КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ У КОМПЛЕКСНИХ ВИРОБНИЦТВАХ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ВИТРАТ ТА КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ У КОМПЛЕКСНИХ ВИРОБНИЦТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,23 KB
Завантажень:
383
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
КОРНІЄНКО ЮЛІЯ ЮРІЇВНА
УДК 657.471.1
УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ВИТРАТ
ТА КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ
У КОМПЛЕКСНИХ ВИРОБНИЦТВАХ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Дисертацію виконано у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, м. Луганськ.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Житна Інна Павлівна,
Східноукраїнський національний
університет імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою обліку і аудиту.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Бутинець Франц Францович, Житомирський інженерно-технологічний інститут Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту (м. Житомир);
кандидат економічних наук, доцент Андрєєва Любов Федорівна, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри обліку і аудиту (м. Донецьк).
Провідна установа – Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра бухгалтерського обліку та аудиту (м. Одеса).
Захист відбудеться 17 жовтня 2002 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, а.
Автореферат розісланий 12 вересня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Економічна система, що складається в Україні, заснована на ринкових відносинах, вона обумовлює необхідність якісних змін економічних важелів управління, у тому числі й обліку. Розмаїтість організаційних структур підприємств, відсутність централізованого регулювання їхньої діяльності, умови конкурентного середовища, що швидко змінюються, вимагають від облікової системи інформації, котра адекватно відбивала б як внутрішню діяльність, так і зовнішнє середовище. Вирішення цього завдання полягає в серйозних змінах, пов'язаних із розширенням кола облікових об'єктів, наданням гнучкості у використанні існуючих і розробці нових методик обліку, зміною місця бухгалтера в управлінні господарськими процесами. Виділення в самостійну систему внутрішньогосподарського (управлінського) обліку підвищує його роль в оперативному, тактичному і стратегічному управлінні виробництвом. Ця облікова система накопичує інформацію, що забезпечує створення оптимальної системи управління витратами і основним завданням якої є забезпечення вигідних позицій підприємства у конкурентному середовищі. У витратах знаходять висвітлення всі сторони господарської діяльності підприємства, тому що практично будь-яке управлінське рішення приводить до їх виникнення. Критичне вивчення літературних джерел показує, що в розробку нових напрямків обліку виробничих витрат і калькулювання собівартості зроблено вагомий внесок вітчизняними й закордонними вченими. Однак дослідження з обліку витрат у комплексних виробництвах, що мають значні особливості, практично майже відсутні. До кінця не вирішені і вимагають подальшого, більш досконалого дослідження питання планування й обліку витрат за центрами виникнення і відповідальності, сегментами діяльності, формуванням витрат у комплексному виробництві в розрізі статей калькуляції за об'єктами обліку, локалізацією витрат щодо виробничих процесів і технологічних циклів обробки сировини.
Невідповідність обліково-калькуляційної практики потребам управління комплексним виробництвом, недостатня розробка методологічних питань використання обмеженої собівартості в прийнятті управлінських рішень обумовлюють проблеми, що постійно виникають у галузі управління витратами підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ВИТРАТ ТА КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ У КОМПЛЕКСНИХ ВИРОБНИЦТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок