Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНОГО І СТРУКТУРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ ВИСОКОПРОДУКТИВНИХ ПРОЦЕСІВ І СИСТЕМ СКЛАДАННЯ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ДІЇ

РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНОГО І СТРУКТУРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ ВИСОКОПРОДУКТИВНИХ ПРОЦЕСІВ І СИСТЕМ СКЛАДАННЯ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ДІЇ

Назва:
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНОГО І СТРУКТУРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ ВИСОКОПРОДУКТИВНИХ ПРОЦЕСІВ І СИСТЕМ СКЛАДАННЯ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ДІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,02 KB
Завантажень:
221
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
На правах рукопису
Іщенко Олександр Львович
УДК. 621.923
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНОГО І СТРУКТУРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ ВИСОКОПРОДУКТИВНИХ ПРОЦЕСІВ І СИСТЕМ СКЛАДАННЯ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ДІЇ
Спеціальність 05.02. 08 - Технологія машинобудування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк - 1999
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Донецькому державному технічному університеті Міносвіти України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Михайлов Олександр Миколайович, завідувач кафедри “Технологія машинобудування” Донецького державного технічного університету.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Захаров Микола Володимирович, завідувач кафедри “Економіка і технологія виробництв” Української академії банківської справи, м. Суми.
Кандидат технічних наук, доцент Лукічов Олександр Володимирович, завідувач кафедри “Основи проектування машин” Донецького державного технічного університету.
Провідна установа: Харківський державний політехнічний університет, кафедра “Технологія машинобудування”, Міносвіти України, м. Харків.
Захист відбудеться “30” червня 1999г. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.052. 04 при Донецькому державному технічному університеті за адресою 340000, м. Донецьк, вул. Артема 58, ДонДТУ, 6-ий навчальний корпус, ауд. 6.202.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ДонДТУ, 340000, м. Донецьк, вул. Артема 58, 2 навчальний корпус.
Автореферат розісланий “28” травня 1999г.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради к. т. н., доцент Т. Г. Івченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У дійсний час автоматизація виробничих процесів є одним з найважливіших напрямків науково-технічного прогресу, що забезпечує інтенсифікацію виробництва. Автоматизація складальних процесів досягла високого рівня. Однак аналіз сучасного стану цього питання показує відставання у розвитку складальних процесів від заготівельних і механооброблювачих операцій. В загальній структурі трудомісткості виготовлення машин складання містить 25... 40%, у приладобудівництві - 40... 70%. У машинобудуванні механізоване 25... 30%, в приладобудівництві 12... 15% складальних операцій, а автоматизоване - не більш 5... 6%.
Більша частка затрат часу на складальні роботи в загальній трудомісткості виготовлення машин і тривалість загального виробничого циклу складання роблять особливо актуальною проблему автоматизації складальних робіт. Значення рішення цієї проблеми визначається не тільки задачами підвищення якості продукції, економічності її виробництва і підвищення продуктивності праці, але зв'язане також з рішенням найважливішої соціальної задачі - зменшення, а після цього і ліквідації утомливої фізичної ручної праці, що досягає в складальних процесах 60-80%.
Великі можливості в рішенні проблеми інтенсифікації і автоматизації виробничих процесів складання забезпечує застосування технологічних систем безперервної дії, виконаних на базі роторних і роторно-конвеєрних машин.
Більшість складальних операцій за своїм характером і технологічною суттєвістю простіше багатьох операцій механічної обробки.
Однак, до дійсного часу ще не вивчені питання створення і функціонування автоматичних технологічних складальних систем безперервної дії для складальних процесів. Не виконан аналіз загальних структурно-функціональних параметрів автоматичних технологічних систем безперервної дії для складальних процесів зі складною просторовою структурою технологічних елементів. Відсутні загальні принципи компоновки і проектування технологічних систем зі складною просторовою структурою і кінематикою функціонування технологічних елементів.
Виходячи з викладеного вище, розробка методів проектування автоматичних технологічних складальних систем безперервної дії для складальних процесів є надто актуальною науковою задачею, і направлена на комплексне рішення задач по створенню автоматичних технологічних систем безперервної дії для складальних процесів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНОГО І СТРУКТУРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЕКТУВАННЯ ВИСОКОПРОДУКТИВНИХ ПРОЦЕСІВ І СИСТЕМ СКЛАДАННЯ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ДІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок