Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИВЧЕННЯ ФАРМАКОЛОГІЧНОЇ ДІЇ НОВОЇ КОМБІНОВАНОЇ МАЗІ “МІРАМЕФ” ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЗАПАЛЬНИХ ТА МІКРОБНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ШКІРИ

ВИВЧЕННЯ ФАРМАКОЛОГІЧНОЇ ДІЇ НОВОЇ КОМБІНОВАНОЇ МАЗІ “МІРАМЕФ” ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЗАПАЛЬНИХ ТА МІКРОБНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ШКІРИ

Назва:
ВИВЧЕННЯ ФАРМАКОЛОГІЧНОЇ ДІЇ НОВОЇ КОМБІНОВАНОЇ МАЗІ “МІРАМЕФ” ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЗАПАЛЬНИХ ТА МІКРОБНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ШКІРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,64 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ФЕДОРЧУК ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК: 615.276:615.322:615.454.1:616-003.9
ВИВЧЕННЯ ФАРМАКОЛОГІЧНОЇ ДІЇ НОВОЇ КОМБІНОВАНОЇ МАЗІ “МІРАМЕФ” ДЛЯ ЛІКУВАННЯ
ЗАПАЛЬНИХ ТА МІКРОБНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ШКІРИ
Спеціальність 14.03.05 – фармакологія
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Центральній науково-дослідній лабораторії Національного фармацевтичного університету, Міністерство охорони здоров?я України.
Науковий керівник: доктор фармацевтичних наук, професор
ЯКОВЛЄВА Лариса Василівна, Національний фармацевтичний університет (м.Харків), завідувачка Центральної науково-дослідної лабораторії
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор РИЖЕНКО Ірина Михайлівна, Національний фармацевтичний університет (м.Харків), професор кафедри фармакології
кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник БОМКО Тетяна Василівна ДП “Державний науковий центр лікарських засобів” (м.Харків)
Провідна установа: Харківський державний медичний університет МОЗ України, кафедра фармакології з медичною рецептурою, (м.Харків)
Захист відбудеться "16" березня 2007 року о 10 год. на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 64.605.01 при Національному фармацевтичному університеті, м.Харків, вул. Пушкінська, 53.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного фармацевтичного університету (61168 м.Харків, вул. Блюхера, 4).
Автореферат розісланий "15" лютого 2007 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, д.біол.н., проф. Л.М.Малоштан


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Важливою проблемою сучасної медицини є збільшення частоти алергічно-запальних уражень шкіри. За даними МОЗ України алергічні дерматити складають 70 % від усіх дерматологічних захворювань. Протягом останніх 5-ти років рівень алергічного контактного дерматиту виріс на 45 % в усіх вікових групах (Вороненко Ю.В, 2000). Запальні захворювання шкіри характеризуються високими показниками короткочасної і довготривалої непрацездатності, у першу чергу осіб молодого віку, що призводить до зниження загальнонаціонального валового продукту, тим самим підкреслює важливе медико-соціальне значення необхідності профілактики та лікування цієї групи захворювань.
Серед запальних захворювань шкіри (нейродерматози, прості та алергічні дерматити, екземи, токсикодермії, псоріаз, інфекційні ураження шкіри та ін.), велику питому вагу мають тяжкі ураження, що ускладнені інфекцією та супроводжуються рановим процесом. Вказані захворювання характеризуються тяжким перебігом, схильністю до рецидивування та рефрактерністю до існуючих засобів фармакотерапії. До того ж, їх лікування ускладнюється ростом антибіотикорезистентних штамів мікроорганізмів, підвищенням алергізації населення, що пов’язано з поліпрагмазією у медичній практиці та широким використанням хімічних сполук у побуті та виробництві (Винарська О.І., 2000, Abeck D.,1991).
У терапії вказаних захворювань традиційно використовують лікарські засоби на основі глюкокортикостероїдів (ГКС) у комбінації з антибактеріальними препаратами. Останні проявляють виражену протизапальну та протимікробну дію, проте проявляють значну кількість побічних ефектів: атрофія епідермісу і дерми, поява фолікулітів, вугрів, підсилення дерматофітної інфекції, збільшення ризику розвитку катаракти, глаукоми, артеріальної гіпертензії, синдрому Кушинга, що значно обмежує їх широке застосування у клінічній практиці (Коржокова Т.П., 2001). Тому актуальним є проведення наукових досліджень з метою створення та вивчення нових ефективних та безпечних засобів, що, поряд з протиалергічною та протизапальною дією, проявляють антимікробні властивості та забезпечують інтенсивне протікання репаративних процесів, є відносно недорогими та доступними і мають надійну сировинну базу.
Спільність патогенетичних механізмів дерматитів, особливо тяжких форм, що супроводжуються мокнуттям, а у найбільш тяжких випадках ексудацією та рановим процесом дає змогу проводити цілеспрямований пошук по створенню препарату, який можна використовувати як для лікування дерматитів середнього ступеня тяжкості, так і дерматитів з тяжким перебігом, що супроводжуються тріщинами та ранами (Воронина В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ВИВЧЕННЯ ФАРМАКОЛОГІЧНОЇ ДІЇ НОВОЇ КОМБІНОВАНОЇ МАЗІ “МІРАМЕФ” ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЗАПАЛЬНИХ ТА МІКРОБНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ШКІРИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок