Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БЕТОНИ З КОМПЛЕКСНИМИ МОДИФІКАТОРАМИ ПЛАСТИФІКУЮЧЕ-ПРИСКОРЮЮЧОЇ ДІЇ

БЕТОНИ З КОМПЛЕКСНИМИ МОДИФІКАТОРАМИ ПЛАСТИФІКУЮЧЕ-ПРИСКОРЮЮЧОЇ ДІЇ

Назва:
БЕТОНИ З КОМПЛЕКСНИМИ МОДИФІКАТОРАМИ ПЛАСТИФІКУЮЧЕ-ПРИСКОРЮЮЧОЇ ДІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,50 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Національний університет “Львівська політехніка”
Чемерис Мирослав Миколайович
УДК 666.972.16
 
БЕТОНИ З КОМПЛЕКСНИМИ МОДИФІКАТОРАМИ ПЛАСТИФІКУЮЧЕ-ПРИСКОРЮЮЧОЇ ДІЇ
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в | Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник | - доктор технічних наук, професор
Саницький Мирослав Андрійович
директор Інституту будівництва та інженерії довкілля Національного університету “Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України
Офіційні опоненти | - доктор технічних наук, професор
Кривенко Павло Васильович
професор кафедри будівельних матеріалів
Київського національного університету будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України
- кандидат технічних наук
Івасів Ігор Степанович
Директор Львiвського державного науково-проектного інституту "ЛьвівбудмНДІпроект" Державної корпорації "Укрбудматеріали", м. Львів
Провідна установа | Національний університет водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України, кафедра технології будівельних виробів і матеріалознавства, м. Рівне
Захист відбудеться “20” жовтня 2006 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.17 в Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. С. Бандери, 12, головний корпус, кімн. 226.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (79013, м. Львів, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий “19” вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент Холод П.Ф.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. На сучасному етапі гостра необхідність більш раціо-нального використання матеріальних і енергетичних ресурсів з врахуванням “життєвого циклу” будівельних конструкцій та оцінкою їх споживчої вартості визначає доцільність покращення як фізико-механічних показників бетону, так і його довговічності. Тому останнім десятиріччям в Україні все більшого поширення набуває монолітне будівництво, що при зростанні складності конструкцій зумовлює виникнення ряду задач у технології бетону: забезпечення високої технологічності бетонних сумішей, інтенсивних темпів набору ранньої міцності бетону, розширення можливостей проведення бетонування протягом року.
Технологія монолітного бетонування вимагає нового підходу до створення цементної матриці, основою якого є регулювання процесу структуроутворення, а також якнайповніше використання в’яжучих властивостей портландцементних композицій з метою забезпечення високих експлуатаційних характеристик будівельних конструкцій з високорухомих бетонних сумішей, особливо при твердненні бетону на морозі та в сухих жарких умовах.
Узагальнення результатів у області технології бетонів свідчить, що фізико-хімічне модифікування властивостей бетонної суміші та затверділого бетону за допомогою комплексних добавок поліфункціональної дії стає основним напрямком вирішення проблем монолітного бетону та залізобетону на сучасному рівні. При цьому забезпечується тверднення таких пластифікованих бетонів при понижених і від’ємних температурах та створюється можливість одержання будівельних виробів і конструкцій з покращеними будівельно-технічними властивостями, зокрема з підвищеною довговічністю.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася відповідно до науково-технічної програми Міністерства освіти і науки України за напрямом “Нові речовини і матеріали” і проекту Державного комітету України з науки, техніки і промислової політики “Розробка наукових основ модифікування в’яжучих систем додатками поліфункціональної дії на основі полікарбоксилатів” (№ держреєстрації 0104U002295).
Мета роботи і задачі дослідження. Розробка пластифікованих бетонних сумішей та бетонів на їх основі для монолітного будівництва з комплексними модифікаторами пластифікуюче-прискорюючої дії, а також оптимізація їх складів, дослідження процесів структуроутворення та будівельно-технічних властивостей бетону, в т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: БЕТОНИ З КОМПЛЕКСНИМИ МОДИФІКАТОРАМИ ПЛАСТИФІКУЮЧЕ-ПРИСКОРЮЮЧОЇ ДІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок