Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ЯКОСТІ ЦУКАТІВ З КАРОТИНВМІЩУЮЧОЇ СИРОВИНИ В ПРОЦЕСІ ЇХ ВИРОБНИЦТВА ТА ЗБЕРІГАННЯ

ФОРМУВАННЯ ЯКОСТІ ЦУКАТІВ З КАРОТИНВМІЩУЮЧОЇ СИРОВИНИ В ПРОЦЕСІ ЇХ ВИРОБНИЦТВА ТА ЗБЕРІГАННЯ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ЯКОСТІ ЦУКАТІВ З КАРОТИНВМІЩУЮЧОЇ СИРОВИНИ В ПРОЦЕСІ ЇХ ВИРОБНИЦТВА ТА ЗБЕРІГАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,52 KB
Завантажень:
154
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ
 
НЕПОЧАТИХ ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА
УДК 664.144.004.12:664.8.03
ФОРМУВАННЯ ЯКОСТІ ЦУКАТІВ
З КАРОТИНВМІЩУЮЧОЇ СИРОВИНИ
В ПРОЦЕСІ ЇХ ВИРОБНИЦТВА ТА ЗБЕРІГАННЯ
Спеціальність 05.18.15 – товарознавство харчових продуктів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному університеті харчування та торгівлі Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Захаренко Віталій Олександрович,
Харківський державний університет харчування та торгівлі, доцент кафедри товарознавства та експертизи товарів
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Сирохман Іван Васильович,
Львівська комерційна академія Укоопспілки,
завідувач кафедри товарознавства продовольчих товарів
кандидат технічних наук, доцент
Жук Валентина Анатоліївна,
Полтавський університет споживчої кооперації України,
завідувач кафедри товарознавства та експертизи продовольчих товарів
Провідна установа: Донецький державний університет економіки і торгівлі
ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, кафедра товарознавства та експертизи продовольчих товарів
Захист відбудеться „29” вересня 2005 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.088.01 Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська,333.
Автореферат розісланий „25” серпня 2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дубініна А.А.


1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Найважливішим завданням організації харчування населення продовжує залишатися, поряд з підвищенням його якості, раціональне використання місцевих ресурсів і, в першу чергу, овочів та фруктів як основних джерел біологічно активних речовин.
Асортимент цукатів на ринку України обмежений і наданий, в основному, фруктово-ягідними цукатами закордонних виробників, які мають не дуже високу харчову цінність (великий вміст штучних барвників). Крім того, вони не доступні широкому колу споживачів внаслідок високої вартості (30...50 грн за кг). Таким чином, виробництво цукатів з місцевої дешевої каротинвміщуючої сировини, такої як гарбуз або морква, дозволяє розширити асортимент овочевих цукатів вітчизняного виробництва. За рахунок збереження багатого комплексу біологічно активних речовин сировини з’являється можливість вживання цукатів високої харчової цінності. Існуючі наукові розробки виробництва цукатів довготривалі та відрізняються жорсткими режимами обробки. Вивчення впливу фізичних властивостей рослинної сировини (пористості, густини, клітинної проникності, ступеня пенетрації) на швидкість дифузії цукрового сиропу в сировину - це той резерв, використання якого сприяє скороченню процесу виробництва цукатів з м’якими режимами обробки та підвищенню їх якості. Тому вивчення впливу фізичних властивостей сировини на якість цукатів з гарбуза та моркви в процесі виробництва є актуальним завданням.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до основних напрямків наукових досліджень Харківського державного університету харчування та торгівлі „Виробництво, переробка і збереження сільськогосподарської продукції”, затверджених Міністерством освіти і науки України, зокрема до плану наукових досліджень кафедри товарознавства та експертизи товарів за темою 10-01-03 Б „Товарознавчі аспекти підвищення якості цукатів з овочів” і темою 4-05-07 (0105U002056) “Створення харчових продуктів з плодів та овочів з заданим складом та комплексом функціональних властивостей”.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертації було вивчення впливу деяких факторів на формування якості цукатів з гарбуза та моркви в процесі їх виробництва та зберігання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ЯКОСТІ ЦУКАТІВ З КАРОТИНВМІЩУЮЧОЇ СИРОВИНИ В ПРОЦЕСІ ЇХ ВИРОБНИЦТВА ТА ЗБЕРІГАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок