Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА В АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА В АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА В АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,15 KB
Завантажень:
278
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. В.В. ДОКУЧАЄВА
БОЙКО ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
УДК 631.15: 636.2 (477.53)
УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА
В АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Полтавській державній аграрній академії Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Перебийніс Василь Іванович,
Полтавська державна аграрна академія,
завідувач кафедри менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Опря Анатолій Трохимович,
Полтавська державна аграрна академія,
завідувач кафедри фінансово-економічного аналізу та статистики
кандидат економічних наук, профессор
Горкавий Володимир Кузьмич,
Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, завідувач кафедри статистики та економічного аналізу
Провідна установа: Дніпропетровський державний аграрний
університет Міністерства аграрної політики України, кафедра менеджменту організацій, м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться  24 вересня 2004 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.803.01 в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва за адресою: 62483, м. Харків, п/в “Комуніст – 1”, навчальне містечко ХНАУ, корп. 1, к. 213.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за адресою: 62483, м. Харків, п/в “Комуніст – 1”, навчальне містечко ХНАУ, корп. 1.
Автореферат розісланий 20 серпня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.В. Македонський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Важливою проблемою трансформаційного періоду функціонування економіки України є забезпечення призупинення спаду аграрного виробництва та подальший його розвиток.
Загальна економічна криза негативно вплинула на обсяги та ефективність виробництва продукції молочного скотарства, зокрема, молока. Удосконалення управління розвитком цієї підгалузі тваринництва в ринкових умовах передбачає ряд принципово нових для аграрних підприємств аспектів, що стосуються формування їх внутрішнього середовища та взаємодії із зовнішнім середовищем.
Теоретичним та практичним аспектам менеджменту організацій присвятили свої праці вітчизняні та зарубіжні вчені Р. Акофф, М. Альберт, С. Бакай, М. Бесєдін, Б. Будзан, О. Виханський, Д. Гвішіані, І. Герчикова, В. Глущенко, О. Гудзинський, П. Друкер, А. Єгоршин, Й. Завадський, О. Кузьмін, М. Макаренко, М. Мескон, Г. Мінцберг, В. Нелеп, А. Опря, В. Перебийніс, В. Стивенсон, І. Степаненко, Ф. Тейлор, Е. Уткін, Р. Фатхутдінов, Ф. Хедоурі, Ф. Хміль, Г. Щокін, В. Юрчишин та інші.
Організаційно-економічні аспекти розвитку молочного скотарства в сільськогосподарських підприємствах відображені у працях В. Амбросова, П. Березівського, В. Бойка, В. Горкавого, Т. Дудара, В. Зимовця, М. Ільчука, Ю. Коваленка, А. Македонського, Т. Мостенської, Г. Черевка, О. Шпичака та інших.
Разом з тим сутність управління розвитком молочного скотарства в аграрних підприємствах в період ринкової трансформації економіки якісно змінюється, що вимагає відповідного наукового забезпечення. Зазначене, зокрема, стосується операційного менеджменту підгалузі молочного скотарства, удосконалення кадрового потенціалу управління цією підгалуззю в аграрних підприємствах, бюджетування діяльності молочних ферм тощо. Це й обумовило вибір теми і актуальність дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Проведені дослідження здійснювались відповідно до наукової теми кафедри менеджменту Полтавської державної аграрної академії “Удосконалення системи управління ресурсами підприємств АПК в умовах реформування економіки”, що узгоджена з науково-технічною програмою Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” “Трансформування організаційно-економічних відносин до соціально-орієнтованих умов в АПК” (номер державної реєстрації 0102U000262).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА В АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок