Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА КРОВ’ЯНИХ КОВБАС ТА М’ЯСНИХ КУЛІНАРНИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ЧОРНОГО ХАРЧОВОГО АЛЬБУМІНУ

ТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА КРОВ’ЯНИХ КОВБАС ТА М’ЯСНИХ КУЛІНАРНИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ЧОРНОГО ХАРЧОВОГО АЛЬБУМІНУ

Назва:
ТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА КРОВ’ЯНИХ КОВБАС ТА М’ЯСНИХ КУЛІНАРНИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ЧОРНОГО ХАРЧОВОГО АЛЬБУМІНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,50 KB
Завантажень:
296
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Київський державний торговельно-економічний університет
ПЕРЕСІЧНА СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА
УДК 637. 523
ТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА КРОВ’ЯНИХ КОВБАС
ТА М’ЯСНИХ КУЛІНАРНИХ ВИРОБІВ
З ВИКОРИСТАННЯМ ЧОРНОГО ХАРЧОВОГО АЛЬБУМІНУ
Спеціальність 05.18.15 - товарознавство харчових продуктів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському державному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор біологічних наук, професор
Міцик Володимир Юхимович,
Київський державний торговельно-економічний університет, професор кафедри товарознавства та експертизи продовольчих товарів
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Сирохман Іван Васильович,
Львівська комерційна академія Укоопспілки,
завідувач кафедри товарознавства продовольчих товарів
кандидат технічних наук, доцент
Янковська Нонна Євгеніївна,
Інститут підвищення кваліфікації Укрхарчопрому Міністерства агропромислової політики,
завідувач кафедри переробки м’яса і молока
Провідна установа: | Полтавський кооперативний інститут Укоопспілки,
кафедра товарознавства продовольчих товарів, Міністерство освіти і науки України, м. Полтава
Захист відбудеться 5 жовтня 2000 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.02 при Київському державному торговельно-економічному університеті за адресою: Україна, 02156, м.Київ, вул.Кіото, 19.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського державного торговельно-економічного університету за адресою: Україна, 02156, м.Київ, вул.Кіото, 19.
Автореферат розісланий 4 вересня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Тищенко Є.В.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Серед найважливіших завдань сьогодення особливе місце посідає проблема забезпечення населення раціональним харчуванням із достатньою кількістю білків, жирів, вуглеводів, мінеральних речовин та вітамінів.
Складна екологічна ситуація, що утворилася в Україні, призвела до погіршення структури харчування і, як наслідок, до розповсюдження захворювань. Так, на сьогодні у кожного третього мешканця України виявлено зменшений вміст гемоглобіну в крові. Одним із напрямків вирішення цієї проблеми є застосування нетрадиційних залізовмісних видів сировини, зокрема продуктів переробки крові забійних тварин чорного харчового альбуміну. Його застосування у комплексі з рослинними компонентами (цистозіра, зародки пшениці, соєве борошно) дозволить не тільки раціонально використати вторинну тваринну сировину, але й сприятиме розв’язанню проблеми забезпечення населення повноцінним харчовим білком, вітамінами та мінеральними речовинами.
Проблемою використання харчових добавок підвищеної білкової цінності у складі рецептур м’ясних продуктів, кров’яних ковбас та кулінарної продукції займалися вітчизняні та зарубіжні вчені: Дядечко О.В., Козлова В.О., Козлов В.М., Леріна І.В., Липатов М.М., Лисицин А.Б., Міцик В.Ю., Судаков Н.В., Файвишевський М.Л., Юдина С.Б., Юліна А.І., Dalicki B., Zoltowska A. та інші.
Аналіз літературних джерел дозволив з’ясувати, що проблема використання чорного харчового альбуміну в комплексі з сухим знежиреним молоком, цистозірою, зародком пшениці, соєвим борошном є мало досліджена, що і сприяло визначенню напрямку досліджень розробці нових видів кров’яних ковбас та м’ясних котлет підвищеної харчової цінності. У зв’язку з вищевикладеним, розробка харчових продуктів із використанням чорного харчового альбуміну є завданням актуальним та перспективним.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Роботу виконано відповідно до науково-практичних програм, які затверджені Кабінетом Міністрів України: постанова № 364-р від 5 червня 1993 р. “ Створення та освоєння промислового виробництва харчового альбуміну та продуктів харчування на його основі для лікувально-профілактичної мети” та постанова № 122-67/49 від 02.09.1994 р. “Харчовий білок”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА КРОВ’ЯНИХ КОВБАС ТА М’ЯСНИХ КУЛІНАРНИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ЧОРНОГО ХАРЧОВОГО АЛЬБУМІНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок