Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ

Назва:
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,17 KB
Завантажень:
468
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
У третьому розділі дисертації «Удосконалення організаційно-економі
чного механізму стабілізації фінансового стану підприємства обґрунто
вано методи стабілізації фінансового стану, запропоновано метод якісн
ої оцінки фінансового стану підприємства, визначено


НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Горбенко Олександра Вікторівна
УДК 330.131.7
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ
В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Левковець Петро Романович,
Національний транспортний університет,
завідувач кафедри транспортного права,
системного аналізу та логістики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Зайончик Леонід Григорович,
Українське державне підприємство „Укрінтеравтосервіс”,
начальник науково-виробничого відділу, м. Київ
кандидат економічних наук,
Іванова Наталія Юріївна,
Національний університет „Києво-Могилянська академія”
доцент кафедри економічної теорії, м. Київ
Провідна установа: Науково-дослідний економічний інститут
Міністерства економіки України, м. Київ.
Захист відбудеться „ 11 квітня 2006 р. о --14 30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К. 26.059.04 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1, ауд. 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий „ 10 березня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Левківський О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Розвиток України як частини всесвітньої спільноти потребує змін мислення, вирішення багатьох науково-технічних, економічних та соціальних завдань. Транспорт є ключовим елементом соціально-економічної системи держави і належить до стратегічно важливих галузей національної економіки, без ефективної роботи якої неможливе підвищення добробуту суспільства.
На зовнішньому ринку транспорт України здійснює великомасштабні програми транзиту нафти, газу, мінеральних добрив та інших хімічних речовин, обслуговує європейські та євро-азійські транспорті коридори.
На внутрішньому ринку значна частка надходжень від перевезень вантажів та пасажирів припадає на автомобільний транспорт. Частка перевезень автомобільним транспортом в Україні становить 20 % вантажів і понад 70 % пасажирів від загальних показників перевезень по галузі. На сьогоднішній день на ринку автомобільних перевезень працюють 56,4 тисячі проліцензованих перевізників, у яких нараховується 185,9 тисяч автомобілів. Автостанційна мережа України налічує 827 автостанцій.
Протягом І півріччя 2005 року підприємствами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) перевезено 54,8 млн. тонн вантажів, що становить 101,9 % до аналогічного періоду минулого року. Темпи приросту вантажообігу найвищі серед підгалузей транспорту – 36 %.
Тому актуальним завданням на сьогоднішній день є підвищення ефективності функціонування вантажних автотранспортних підприємств на ринку транспортних послуг, покращення їх платоспроможності задля забезпечення державних, економічних та суспільних інтересів.
Зростання добробуту власників підприємств через механізм збільшення прибутку досягається під впливом невизначеності зовнішнього середовища. Досить відзначити, що рівень невизначеності у досягненні кінцевих фінансово-економічних результатів діяльності підприємств коливається в межах 20 – 30 % по відношенню до їх планових значень. Тому фінансова стійкість підприємства, як наслідок його роботи, є відносним явищем і в будь-який момент часу може бути порушена. З огляду на це, фінансові рішення повинні оцінюватись як з точки зору їх ефективності, так і ризикованості, що і обумовлює необхідність розробки методичних аспектів оцінки впливу невизначеності на фінансово-господарську діяльність підприємств та формування на цій основі відповідних організаційно-економічних рішень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок