Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Підвищення надійності комплексу керування системою тягового електропостачання електричного транспорту

Підвищення надійності комплексу керування системою тягового електропостачання електричного транспорту

Назва:
Підвищення надійності комплексу керування системою тягового електропостачання електричного транспорту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,38 KB
Завантажень:
18
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство транспорту та зв’язку України
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
Матусевич олександр олександрович
УДК 621.331 : 621.311 - 52
Підвищення надійності комплексу керування системою тягового електропостачання електричного транспорту
Спеціальність 05.22.09 – електротранспорт
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі електропостачання залізниць Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук
Сиченко Віктор Григорович,
Дніпропетровський національний університет
залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
Міністерства транспорту та зв’язку України,
завідувач кафедри електропостачання залізниць.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Жарков Юрій Іванович,
Ростовський державний університет шляхів сполучення Росія, Міністерство транспорту Російської Федерації,
завідувач кафедри автоматизованих систем електропостачання;
кандидат технічних наук, доцент
Цвіркун Леонід Іванович,
Національний гірничий університет Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ,
професор кафедри автоматизації та комп’ютерних систем.
Захист відбудеться « » 2008 р. о годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.820.01 при Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна за адресою: 49010, м. Дніпропетровськ, вул. академіка В. Лазаряна, 2, ауд.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.
Автореферат розісланий « » 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор Костін М.О.
ЗагальнА характеристикА роботи
Актуальність теми. Вирішення першочергових задач, які стоять перед електрифікованими залізницями України та метрополітенами, неможливе без забезпечення стійкої і надійної роботи тягового електропостачання електричного транспорту. Тому при ускладненні технологічних процесів і режимів роботи залізниць у сучасних умовах експлуатації необхідно удосконалення та підвищення надійності комплексів керування системою тягового електропостачання, що функціонують в умовах внутрішніх та зовнішніх загроз, під якими розуміються потенційно можливі події, дії, процеси, які можуть привести до відмов комплексу.
Проведені автором дослідження та результати роботи господарства електрифікації тягового електропостачання електричного транспорту в 2005 - 2006 роках показують, що відмови комплексу керування тяговим електропостачанням можуть привести до зриву подачі електроенергії в тягову мережу залізниці та метрополітену (споживачі 1 категорії). В результаті цього відбудеться затримка руху електрорухомого складу, що призведе до економічних збитків. Наприклад, у 2006 році за рахунок пошкоджень пристроїв електропостачання силового устаткування затримано 146 поїздів на 191 годину, що склало 28,1 % від загальної кількості затримок поїздів. У тому числі, за рахунок пошкоджень комплексів керування системою тягового електропостачання від загроз затримано 17 поїздів на 32,1 години. При відмовах апаратури телекерування, які призводять до помилкового вмикання силового устаткування в тягову мережу, можливі аварії. Наприклад, на пристроях електропостачання у 2006 році допущено п’ять транспортних подій, що склало 10,4 % від їх загальної кількості, з них дві - за рахунок пошкоджень комплексів керування. Можливі випадки з небезпекою для життя людей, які проводять технічне обслуговування або ремонт устаткування шляхом зняття напруги: наприклад, випадок смертельного травматизму в ЕЧ-8 ст. Стрий Львівської залізниці, що відбувся 08. 06. 2004 року.
Вищевикладене підтверджує, що тема роботи є актуальною і її виконання доцільне с точки зору підвищення ефективності роботи залізничного транспорту та метрополітену за рахунок підвищення надійності комплексу керування системою електропостачання електричного транспорту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Підвищення надійності комплексу керування системою тягового електропостачання електричного транспорту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок