Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ В УНІВЕРСИТЕТАХ США

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ В УНІВЕРСИТЕТАХ США

Назва:
ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ В УНІВЕРСИТЕТАХ США
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,95 KB
Завантажень:
236
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ТАРАСА ШЕВЧ
ЕНКА


ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ОСАДЧА Тетяна Юріївна
УДК 371.13(73):796
ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ В УНІВЕРСИТЕТАХ США
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Луганськ - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Луганському національному педагогічному університеті імені Тараса Шевченка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - заслужений працівник освіти України, доктор
педагогічних наук, професор Максименко
Георгій Миколайович, Луганський
національний педагогічний університет імені
Тараса Шевченка, завідувач кафедри
спортивних дисциплін.
Офіційні опоненти - доктор педагогічних наук, професор
Демінський Олексій Цезарійович,
Донецький державний інститут здоров’я,
фізичного виховання і спорту при
Національному університеті фізичного
виховання і спорту України, ректор;
кандидат педагогічних наук, доцент Літвінов
Олександр Іванович, Східноукраїнський
національний університет імені Володимира
Даля, доцент кафедри теорії і практики
перекладу романських і германських мов.
Провідна установа - Кіровоградський державний педагогічний
університет імені Володимира Винниченка,
кафедра педагогіки, Міністерство освіти і
науки України.
Захист відбудеться 23 вересня 2005 року о 9.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.053.01 у Луганському національному педагогічному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 91011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 2.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 91011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 2.
Автореферат розісланий 22 серпня 2005 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.Л. Бутенко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і стан дослідження проблеми. Соціально-економічні зміни останніх років, прагнення України ввійти в міжнародний освітній простір потребують суттєвої модифікації змісту освіти в країні. У зв’язку з цим реалізація Державної національної програми “Освіта” (Україна ХХІ століття) повинна передбачати максимальне використання як вітчизняного, так і зарубіжного прогресивного педагогічного досвіду. Найбільший інтерес викликає система підготовки педагогічних кадрів у вищих навчальних закладах США – країни, яка є загальноприйнятим лідером світової спільноти.
Система вищої освіти США вважається однією з найбільш прогресивних у світі: величезний економічний і науковий потенціал цієї країни є наслідком демократичної системи надання освіти американським громадянам, значних витрат на підготовку й перепідготовку кадрів, використання найсучасніших педагогічних і інформаційних технологій, технічних засобів навчання. Уся система вищої освіти США націлена на розвиток умінь студентів самостійно вчитися, думати, вирішувати проблеми, приймати рішення, ставити мету й досягати бажаних результатів. Саме такими вміннями повинен володіти сучасний викладач, який характеризується в першу чергу як компетентний професіонал.
На особливу увагу заслуговує досвід підготовки педагогів вищої ланки США з такої спеціальності як “Фізичне виховання”, ставлення до якого в державі багато в чому обумовлює здоров’я його громадян. Відмітимо, що теза „здоров’я народу – багатство держави” набула надзвичайної актуальності в багатьох країнах у зв’язку з тим, що кількість молодих людей, які мають відхилення у стані здоров’я, складає близько 40%. В Україні цей показник серед учнівської молоді досяг загрозливої відмітки – 80 – 90%, що дозволяє вважати зміцнення здоров’я підростаючого покоління проблемою загальнодержавного значення.
Проблеми професійної підготовки педагогів у галузі фізичного виховання й спорту у вітчизняній науці досліджували Б.Ашмарин, Л.Волков, Ю.Желєзняк, Т.Круцевич, Г.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ В УНІВЕРСИТЕТАХ США

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок