Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБЛЕННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ, ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ТА СИСТЕМ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ АСУ РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ В МЕТАЛУРГІЙНОМУ ВИРОБНИЦТВI

ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБЛЕННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ, ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ТА СИСТЕМ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ АСУ РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ В МЕТАЛУРГІЙНОМУ ВИРОБНИЦТВI

Назва:
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБЛЕННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ, ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ТА СИСТЕМ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ АСУ РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ В МЕТАЛУРГІЙНОМУ ВИРОБНИЦТВI
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,44 KB
Завантажень:
404
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Національна академія наук України
Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова
ЗАЙЦЕВ ВАДИМ СЕРГІЙОВИЧ
УДК 669.1-52
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБЛЕННЯ
ТА ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ, ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ
ТА СИСТЕМ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ АСУ РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ
В МЕТАЛУРГІЙНОМУ ВИРОБНИЦТВI
05.13.05 - елементи та пристрої обчислювальної техніки та систем керування
Автореферат дисертації на здобуття
наукового ступеня доктора технічних наук
Київ 1999


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Приазовському державному технічному університетi.
Офіційні опоненти : Заслужений діяч науки України,
доктор технiчних наук, професор
Кондалєв Андрій Іванович,
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, провідний науковий співробітник,
доктор технiчних наук
Романович Станіслав Семенович,
Інститут проблем математичних машин та систем НАН України, провідний науковий співробітник,
доктор технiчних наук, професор
Бойко Віталій Іванович,
Дніпродзержинський державний технічний університет, завідувач кафедрою «Автоматизація виробничих процесів».
Провідна установа : науково-виробнича корпорація «Київський інститут автоматики», держпідприємство «Компас», Міністерство промислової політики України.
Захист відбудеться 30.09.1999 р. о 14 00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.194.03 при Інституті кібернетики
ім. В.М. Глушкова НАН України за адресою :
252680 МСП Київ 187, проспект Академіка Глушкова, 40.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічному архіві інституту.
Автореферат розiсланий . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої
ради Романов В. О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення продуктивності виробництва, якості продукції, її надійності і, як наслідок, покращення економічних показників визначаються зараз ступенем оснащеності виробництва комплексними автоматизованими системами керування на базі широкого використання обчислювальної та мікропроцесорної техніки. Успішна робота АСУ визначається своєчасним збиранням, передачею та переробкою інформації та прийняттям на цій основі оптимальних рішень.
Технологічні процеси в чорній металургії характеризуються суттєвою нестаціонарністю в часі, що ускладнює використання математичних моделей і вимагає їх подальшого та безперервного удосконалення. Удосконалення математичних моделей, які дозволяють ідентифікувати нестаціонарний динамічний процес та управляти цим процесом, створення адекватних систем керування можливі тільки на основі одержання та своєчасної обробки інформації про поточні значення вихідних і вхідних величин.
Ефективна організація роботи технологічного металургійного комплексу передбачає рішення трьох груп керуючих завдань, які в практичному відношенні утворюють три рівні.
До вищого рівня належать завдання організації, синхронізації та координації окремих технологічних ділянок та виробництв.
До середнього рівня належать завдання оптимізації окремих ділянок та процесів. До нижчого ієрархічного рівня належать завдання контролю та стабілізації окремих режимних параметрів.
Оскільки нижчий рівень організації роботи технологічного комплексу може функціонувати самостійно, тоді як середній та вищий не можуть функціонувати без нижчого, зрозуміло, що розвязання завдань контролю є невідємною складовою частиною АСУ будь-якого виду.
У прокатному виробництві одним із заходів, який спрямований на використання внутрішніх резервів, є зниження втрат придатного металу з обріззю і при прокатці з плюсовими допусками. Зазначені втрати виникають через те, що людина, яка у більшості випадків зараз керує технологічним потоком, не завжди може приймати оптимальні рішення.
Аналіз показує, що втрати придатного металу з обріззю і при прокатці з плюсовими допусками можна зменшити. Вирішальне значення при цьому має підвищення точності реалізації технологічних операцій на всіх ділянках прокатної переробки, які входять у поточну лінію.
Витратні коефіцієнти металу при виробництві прокату, який розкроюється мірними довжинами, в переробних цехах суттєво залежать від параметрів заготовок, які надходять із заготовочного стану або МБЛЗ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ РОЗРОБЛЕННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ, ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ТА СИСТЕМ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ АСУ РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ В МЕТАЛУРГІЙНОМУ ВИРОБНИЦТВI

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок