Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ВИТРАТ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

ОБЛІК ВИТРАТ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ОБЛІК ВИТРАТ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,18 KB
Завантажень:
259
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ
ДЕРЖКОМСТАТУ УКРАЇНИКошевецька Ганна Станіславівна
УДК 657 . 22 : 621
ОБЛІК ВИТРАТ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Шевчук Володимир Олександрович,
Державна академія статистики, обліку та аудиту
Держкомстату України,
проректор з навчально-методичної роботи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кужельний Микола Васильович
Київський національний економічний університет
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
підприємницької діяльності
кандидат економічних наук, доцент
Гадзевич Олег Іванович,
Волинський державний університет
ім. Лесі Українки,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
Провідна установа Житомирський державний технологічний університет
Міністерства освіти і науки України,
Кафедра Бухгалтерського обліку та контролю, м. Житомир
Захист відбудеться “22” грудня 2005 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
К 26.870.01 у Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. 23.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд.36.
Автореферат розісланий “18” листопада 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Л.О. Свистун-Золотаренко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Машинобудування є однією з провідних галузей економіки України. У Запорізькій області за обсягами виробництва воно посідає третє місце. Сучасні інтеграційні процеси підвищують вимоги щодо ефективності функціонування і взаємодії машинобудівних підприємств, як на національному рівні, так і в системі міжнародного поділу праці. Визначальною вимогою визнання вітчизняного виробника міжнародною спільнотою є досягнення відповідності управлінських процесів у межах його діяльності стандарту ISO 9001:2000 – „Система менеджменту якості”. Ефективне господарювання залежить від прийняття вчасних оперативних та обґрунтованих рішень щодо управління виробництвом.
В системі управління операційною діяльністю машинобудівного підприємства чільне місце посідає облік витрат на виробництво та аналіз собівартості продукції, за допомогою яких здійснюється контроль за ефективним використанням матеріальних, трудових та фінансових ресурсів.
Проблеми обліку, аналізу та контролю витрат, а також калькулювання собівартості продукції знайшли висвітлення у працях вітчизняних вчених: М.Т. Білухи, О.С. Бородкіна, Ф.Ф. Бутинця, Б.І. Валуєва, А.М. Герасимовича, С.Ф. Голова, З.В. Гуцайлюка, В.П. Завгороднього, В.І. Єфименка, М.В. Кужельного, А.М. Кузьмінського, В.Г. Лінника, О.В. Лишиленка, Є.В. Мниха, Л.В. Нападовської, М.С. Пушкара, В.В. Сопка, М.Г. Чумаченка, Ю.С. Цал-Цалка, а також зарубіжних вчених: П.С. Безруких, М.А. Вахрушиної, К. Друрі, В.Б. Івашкевича, Т.П. Карпової, В.Ф. Палія, С.О. Стукова, В.І. Ткача, Ч. Хорнгера, А.Д. Шеремета, А. Яругової .
Водночас наукові дослідження організаційно-методичних механізмів удосконалення процесів управління операційною діяльністю підприємства не знайшли необхідного наукового висвітлення.
Розвиток машинобудування з врахуванням сучасних умов господарювання вимагає поглиблених досліджень обліку і контролю витрат в системі управління машинобудівним підприємством. Необхідність теоретичних і практичних опрацювань організаційно-методологічного механізму управління операційною діяльністю підприємства визначили вибір напрямку дослідження. Актуальність проблем, пов’язаних з реформуванням управлінських процесів відповідно до ринкових вимог, зумовлює вибір теми та структурну побудову дисертації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОБЛІК ВИТРАТ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок