Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИБІР ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПАЛИВНОЇ АПАРАТУРИ АВТОТРАКТОРНИХ ДИЗЕЛІВ ПРИ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ВПРИСКУВАННЯ

ВИБІР ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПАЛИВНОЇ АПАРАТУРИ АВТОТРАКТОРНИХ ДИЗЕЛІВ ПРИ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ВПРИСКУВАННЯ

Назва:
ВИБІР ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПАЛИВНОЇ АПАРАТУРИ АВТОТРАКТОРНИХ ДИЗЕЛІВ ПРИ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ВПРИСКУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,27 KB
Завантажень:
182
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Рикова Інна Віталіївна
УДК 621.436:621.43-44
ВИБІР ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПАЛИВНОЇ
АПАРАТУРИ АВТОТРАКТОРНИХ ДИЗЕЛІВ ПРИ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ВПРИСКУВАННЯ
Спеціальність 05.05.03 – Теплові двигуни
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Двигуни внутрішнього згоряння” Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Науковий керівник: Заслужений діяч науки України, доктор технічних наук, професор
Шеховцов Анатолій Федорович, Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри двигунів внутрішнього згоряння.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Строков Олександр Петрович, Головне спеціалізоване конструкторське бюро з двигунів середньої потужності, м. Харків, генеральний конструктор;
кандидат технічних наук, професор;
Тимченко Ігор Іванович,
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, м. Харків, завідувач кафедри двигунів внутрішнього згоряння.
Провідна установа: Інститут проблем машинобудування НАН України, відділ поршневих енергоустановок, м. Харків.
Захист відбудеться “26” червня 2002р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.13 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий “ 22 ” травня 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Парсаданов І.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми
Сучасний розвиток двигунобудування пов'язаний з форсуванням дизелів й одночасним поліпшенням їх паливної економічності та екологічності. Це вимагає від паливної апаратури спроможності збільшення об’ємів, скорочення тривалості подачі палива у циліндри, поліпшення його розпилення за рахунок суттєвого підвищення тиску вприскування (до 100 МПа) для автотракторних дизелів.
Таке підвищення тиску вприскування інтенсифікує коливання у паливопроводі після відсічки, що викликає появу підвприскувань та виникнення розривів безперервності потоку палива у паливопроводі. Це й веде до зниження експлуатаційної економічності роботи дизеля, підвищення димності й токсичності відпрацьованих газів, зниження стабільності та надійності роботи паливної апаратури.
З урахуванням цього, у поданій до захисту дисертації уперше пропонується методика урахування розривів безперервності потоку палива при розрахунках процесів у паливопроводі високого тиску. Вдосконалення гідродинамічного метода дозволило більш точно розрахувати кінцеву фазу вприскування палива, що особливо актуально саме для паливної апаратури з підвищеними тисками вприскування. У роботі приведено результати чисельних експериментів, які дозволили вибрати раціональні параметри форсованої по тиску вприскування паливної апаратури, що забезпечують прогресивний високий рівень тисків на виході з паливного насосу високого тиску (ПНВТ) для перспективних автотракторних дизелів.
Все це дозволяє характеризувати дисертаційну роботу як таку, що направлена на вирішення важливої науково-технічної проблеми. Актуальність роботи обумовлюється також і тим, що досліджується паливна апаратура, яку розробляє ВАТ “Чугуївська паливна апаратура” – головне вітчизняне підприємство по виготовленню ПНВТ.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами
Дисертаційне дослідження входить до приоритетного напрямку Державної Програми розвитку двигунобудування України на 1996-2000р.р. та конкурсного проекту Міністерства освіти і науки України на 1997-1999р.р. по темі: “Проведення фундаментальних досліджень та розробка фізико-хімічних основ підвищення до світового рівня експлуатаційних показників перспективних автомобільних двигунів українського виробництва по комплексу критеріїв максимального тепловикористання та найменшої токсичності при заданому рівні тривалої міцності та широкому використанні альтернативних палив і матеріалів” (ДР №01970001929).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ВИБІР ТА ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПАЛИВНОЇ АПАРАТУРИ АВТОТРАКТОРНИХ ДИЗЕЛІВ ПРИ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ВПРИСКУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок