Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ РІШЕНЬ В УПРАВЛІННІ ВИРОБНИЧИМ КОМПЛЕКСОМ

МОДЕЛЮВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ РІШЕНЬ В УПРАВЛІННІ ВИРОБНИЧИМ КОМПЛЕКСОМ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ РІШЕНЬ В УПРАВЛІННІ ВИРОБНИЧИМ КОМПЛЕКСОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,76 KB
Завантажень:
358
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МIНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 330.115.658.512
Очкас Михайло Віталійович
МОДЕЛЮВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ РІШЕНЬ
В УПРАВЛІННІ ВИРОБНИЧИМ КОМПЛЕКСОМ
Спеціальність 08.03.02 - Економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2000


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики Донецького державного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник : доктор економічних наук, професор
Гузь Микола Григорович,
Донецький державний університет
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри математики та
математичних методів у економіці (м. Донецьк).
Офіційні опоненти :
доктор економічних наук, професор Клебанова Тамара Семенівна Харківський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної кібернетики (м. Харків),
кандидат економічних наук Стасюк Валерій Петрович, директор з питань зовнішньоекономічних зв`язків, маркетингу та збуту ВАТ “Металургійний комбінат “Криворіжсталь”(м. Кривий Ріг).
Провідна установа
Інститут економіки промисловості НАН України, відділ проблем ефективного використання виробничого потенціалу (м. Донецьк).
Захист дисертації відбудеться 5 жовтня 2000 року о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051.01 у Донецькому державному університеті за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, ауд.101.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького державного університету (340055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розісланий 5 вересня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Реформування і розвиток національної економіки потребують поширення у всіх сферах споживчих взаємовідносин передових методів та механізмів управління. Багато сучасних проблем економіки України і протиріччя соціально-економічних перетворень викликані недостатнім рівнем упровадження нових ринкових структур, до яких відноситься насамперед маркетинг. Маркетинг є у світі головною функцією управління, що визначає ринкову й виробничу стратегію в області наукових і практичних досліджень на всіх організаційних рівнях ієрархії.
Наукова розробка проблем маркетингу з включенням до дослідження ринкової дійсності формальних методів та процедур сприяє істотному розширенню і поглибленню його можливостей. Великий внесок у розвиток наукових основ маркетингу зробили закордонні і вітчизняні учені Ф Котлер, Г.Армстронг, Р.Морріс, В.Вонг, П.Дракер, Г.Багієв, Є.Голубков, Ю.Лисенко, В.Демидов, В.Петренко, А.Романов, В.Тарасевич, М.Гузь та ін.
В умовах ринкової економіки доцільно мікроекономіку розглядати, як виробничо-споживчу систему, що складається з двох часткових систем – виробничої та споживчої. Відповідно до цього у дослідженні розглядаються маркетингові задачі та методи їх вирішення, що відносяться до виробничо-споживчих систем.
Складність проблем інтеграції та координації у формуванні товарної політики, прийнятті маркетингових рішень, бюджетуванні коштів, здійсненні руху товару і комунікаціях, упровадженні нових технологій викликають необхідність застосування кількісних методів і моделювання до процесів вибору й прийняття маркетингових рішень у виробничо-споживчих системах мікроекономіки. Це дозволить генерувати множину альтернативних варіантів рішень із метою найкращого виявлення ринкових потреб і купівельних переваг для найкращого їхнього задоволення. Тому вибір і прийняття маркетингових рішень на основі наукових методів та економіко-математичного моделювання є актуальним напрямком досліджень в економіці.
Зв'язок із науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано за матеріалами держбюджетної теми Донецького державного університету “Господарський механізм виробничих систем” (реєстраційний номер 01920005513), в якій автор приймав участь як виконавець.
Предмет і об'єкт дослідження. Предметом дослідження в дисертації є моделювання маркетингових рішень у ринкових умовах, об'єктом дослідження - управління маркетинговими процесами у виробничо споживчих системах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ МАРКЕТИНГОВИХ РІШЕНЬ В УПРАВЛІННІ ВИРОБНИЧИМ КОМПЛЕКСОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок