Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> теоретичні основи РОБОЧИХ ПРОЦЕСІВ МАШИН НАБРизку БУДІВЕЛЬНИХ СУМІШЕЙ

теоретичні основи РОБОЧИХ ПРОЦЕСІВ МАШИН НАБРизку БУДІВЕЛЬНИХ СУМІШЕЙ

Назва:
теоретичні основи РОБОЧИХ ПРОЦЕСІВ МАШИН НАБРизку БУДІВЕЛЬНИХ СУМІШЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,74 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
МІНІСТЕРСТВО освіти І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ
БАРАНОВ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 693. 52
теоретичні основи РОБОЧИХ ПРОЦЕСІВ МАШИН НАБРизку БУДІВЕЛЬНИХ СУМІШЕЙ
Спеціальність 05.05.02.- Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук
Харків – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України на кафедрі ““Механізація будівельних процесів””
Науковий консультант
доктор технічних наук, професор Ємельянова Інга Анатоліївна, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, професор кафедри "Механізація будівельних процесів"
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Сівко Володимир Йосипович, Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, професор кафедри "Ремонт та експлуатація будівельних машин"
доктор технічних наук, професор Лівінський Олександр Михайлович, Академія будівництва України, перший віце-президент
доктор технічних наук, професор Маслов Олександр Гаврилович, Кременчуцький державний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри "конструювання машин і технологічного обладнання"
Провідна установа
Полтавський державний технічний університет ім. Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України (м. Полтава)
Захист відбудеться " 26 " червня 2001 р. о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.04 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури (61002, м. Харків, вул. Сумська, 40).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
Автореферат розісланий " 23 " травня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат техн. наук, доцент Ємельяненко М.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення ефективності будівельного виробництва тісно пов'язане із впровадженням нових видів обладнання, що дозволяють реалізувати прогресивні методи будівництва і реконструкції, застосовувати перспективні конструкційні матеріали.
На властивості бетону значно впливає ущільнення бетонної суміші. Одним із найефективніших методів ущільнення є набризк, сутність якого полягає в тому, що макроструктура бетону формується з потоку часток бетонної суміші, які володіють запасом кінетичної енергії. Недостатнє теоретичне обгрунтування процесів набризку з позицій формування структури набризк-бетону не дозволяє створити широкий діапазон високоефективного обладнання для різних умов будівництва.
Відсутність науково обгрунтованих уявлень про формування структури потоку бетонної суміші, що набризкується, спричиняє великі її втрати у результаті явища “відскоку”. З цих позицій представляє інтерес дослідження способу мокрого торкретування.
Спосіб мокрого торкретування, як більш економічний і екологічно чистий, широко використовується в Німеччині, США, Японії і ряді інших країн. Однак можна констатувати, що обладнанню і технології мокрого торкретування в даний час не приділяється належна увага. Відсутні також будь-які відомості про наукові дослідження процесу мокрого торкретування. В даний час на Україні існує проблема створення ефективного обладнання для мокрого торкретування, яке дозволить успішно вирішувати питання, пов'язані з реконструкцією і реставрацією діючих будівель і споруд.
Застосування набризку для ущільнення бетонних сумішей дозволить ширше використовувати нові композиційні матеріали, найбільш перспективним з яких є фібробетон. В даний час фібробетон має широке поширення в будівельній індустрії Німеччини, США, Японії й інших країнах. З огляду на труднощі, що виникають при готуванні сталефібробетонних сумішей та їх ущільненні, необхідно вирішити проблему розробки і створення високоефективного обладнання для виготовлення набризксталефібробетону.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: теоретичні основи РОБОЧИХ ПРОЦЕСІВ МАШИН НАБРизку БУДІВЕЛЬНИХ СУМІШЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок