Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІДЕНТИФІКАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ СИЛОВОЇ СХЕМИ ТА НАВАНТАЖЕННЯ В ПЕРЕТВОРЮВАЧАХ ЧАСТОТИ

ІДЕНТИФІКАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ СИЛОВОЇ СХЕМИ ТА НАВАНТАЖЕННЯ В ПЕРЕТВОРЮВАЧАХ ЧАСТОТИ

Назва:
ІДЕНТИФІКАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ СИЛОВОЇ СХЕМИ ТА НАВАНТАЖЕННЯ В ПЕРЕТВОРЮВАЧАХ ЧАСТОТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,44 KB
Завантажень:
456
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний технічний університет“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Вержановська Марія Ростиславівна
УДК 621.314.26
ІДЕНТИФІКАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ СИЛОВОЇ СХЕМИ ТА НАВАНТАЖЕННЯ В ПЕРЕТВОРЮВАЧАХ ЧАСТОТИ
Спеціальність 05.09.12 - Напівпровідникові перетворювачі електроенергії
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Промислова і біомедична електроніка” Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Науковий керівник _ доктор технічних наук, професор
Сокол Євген Іванович,
Національний технічний університет “
Харківський політехнічний інститут”,
проректор,
зав. кафедрою “Промислова і біомедична електроніка”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Терещенко Тетяна Олександрівна,
Національний технічний університет України “
Київський політехнічний інститут”
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Бару Олександр Юрійович,
технічний директор
НВО “ЕОС” (м. Харків)
Провідна установа _ Інститут електродинаміки НАН України (м. Київ)
Захист відбудеться “15” грудня 2005 р. о 1430 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.04 в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою:
61002, Харків - 2, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”
Автореферат розісланий “11” листопада 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Осичев О.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У зв'язку зі зростаючими вимогами до енергетичних та динамічних показників пристроїв перетворювальної техніки, постійним удоско-наленням технологічних процесів в останній час усе більше уваги приділяється підвищенню якості регулювання та швидкодії систем керування цими пристро-ями. Широке впровадження мікропроцесорної техніки в системи керування пере-творювачами електроенергії дозволяє реалізовувати складні алгоритми керування, а також здійснювати поточну функціональну діагностику та ідентифікацію параметрів цих об’єктів. Мікропроцесорні системи керування (МПСК) мають ряд відомих позитивних якостей у порівнянні із традиційними структурами на основі аналогової схемотехніки. Підвищення продуктивності мікропроцесорів та їх удосконалення дозволяє значно розширити функціональні можливості МПСК.
Якщо мова стосується складних законів керування таких об'єктів як напівпровідникові перетворювачі частоти, для їх реалізації доцільно застосування найбільш прогресивних алгоритмів керування, які орієнтуються на максимальне використання переваг мікропроцесорної техніки. До таких алгоритмів слід віднести алгоритми мікропроцесорного керування за обчислювальними прогнозами, що є одним з найбільш перспективних напрямків розвитку МПСК.
Тиристорні перетворювачі частоти (ТПЧ) з ланкою постійного струму знайшли широке застосування в електротермії, агрегатах безперервного живлення та інших галузях. У зв'язку з тим, що ТПЧ є достатньо складними пристроями силової електроніки, для їх ефективного керування, досягнення високої динаміки регулювання доцільно використання мікропроцесорної системи керування прогнозного типу, що дозволить, зокрема, відносно просто реалізувати процеси кінцевої тривалості або близькі до них.
В системі керування, яка працює за принципом прогнозного, важлива роль відводиться математичній моделі об'єкту, що закладена у мікроконтролер і складає основу керуючої частини, при цьому параметри моделі повинні в достатньої мірі відповідати реальному об'єкту. Від цього залежать статичні і дина-мічні властивості систем із прогнозуючими моделями. До специфічних особ-ливостей ТПЧ як об'єктів автоматичного керування слід віднести зміни параметрів силової схеми і навантаження перетворювача в широкому діапазоні. У наслідок цього під час технологічного процесу адекватність моделі об'єкту істотно зменшується, що викликає необхідність ідентифікації параметрів перетворювача і корегування параметрів моделі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ІДЕНТИФІКАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ СИЛОВОЇ СХЕМИ ТА НАВАНТАЖЕННЯ В ПЕРЕТВОРЮВАЧАХ ЧАСТОТИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок