Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АГРОБІОЛОГІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРИЙОМІВ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ОДНОРІЧНИХ АГРОФІТОЦЕНОЗІВ ДЛЯ КОНВЕЄРНОГО ВИРОБНИЦТВА ЗЕЛЕНИХ КОРМІВ В ПРАВОБЕРЕЖНОМУ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ

АГРОБІОЛОГІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРИЙОМІВ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ОДНОРІЧНИХ АГРОФІТОЦЕНОЗІВ ДЛЯ КОНВЕЄРНОГО ВИРОБНИЦТВА ЗЕЛЕНИХ КОРМІВ В ПРАВОБЕРЕЖНОМУ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ

Назва:
АГРОБІОЛОГІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРИЙОМІВ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ОДНОРІЧНИХ АГРОФІТОЦЕНОЗІВ ДЛЯ КОНВЕЄРНОГО ВИРОБНИЦТВА ЗЕЛЕНИХ КОРМІВ В ПРАВОБЕРЕЖНОМУ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
35,32 KB
Завантажень:
230
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
ВІННИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ КОРМІВ
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
Гетман Надія Яківна
УДК: 633.2:636.086
АГРОБІОЛОГІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ
ПРИЙОМІВ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ОДНОРІЧНИХ АГРОФІТОЦЕНОЗІВ ДЛЯ КОНВЕЄРНОГО ВИРОБНИЦТВА
ЗЕЛЕНИХ КОРМІВ В ПРАВОБЕРЕЖНОМУ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ
Спеціальність: 06.01.12 - кормовиробництво і луківництво
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора сільськогосподарських наук
Вінниця – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті кормів Української академії аграрних наук протягом 1981-2004 рр.
Науковий консультант: доктор сільськогосподарських наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
ПЕТРИЧЕНКО Василь Флорович,
Інститут кормів УААН, директор
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор
ДЕМИДАСЬ Григорій Ілліч,
Національний аграрний університет Кабінету міністрів України, декан агрономічного факультету;
доктор сільськогосподарських наук,
ГУСЄВ Микола Гаврилович,
Інститут землеробства південного регіону УААН,
заступник директора з наукової роботи, завідувач лабораторії кормовиробництва;
доктор сільськогосподарських наук, професор,
КУРГАК Володимир Григорович, ННЦ
,, Інститут землеробства УААН”, завідувач лабораторії луківництва
Провідна установа: Білоцерківський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України (м. Біла Церква)
Захист відбудеться ,, 29” березня 2007 р. о 10 оо годині на засіданні спільної спеціалізованої вченої ради Д 05.854.01 Вінницького державного аграрного університету та Інституту кормів УААН за адресою: 21100, м. Вінниця, пр-т Юності, 16.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького державного аграрного університету та Інституту кормів УААН.
Автореферат розісланий „ 27 ” лютого 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат сільськогосподарських наук П.В.Материнський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Збільшення виробництва тваринницької продукції є однією з ключових проблем у агропромисловому виробництві України. В цьому контексті особливого значення набуває розвиток молочного і м’ясного скотарства, яке забезпечує продовольчий ринок дієтичними продуктами харчування: м’ясом, молоком та продуктами їх переробки.
Виробництво продукції скотарства знаходиться в прямій залежності від використання повноцінних кормів, біля 90% яких одержують на орних землях, де в раціонах зелені та грубі корми у вигляді сіна, сінажу і силосу складають до 70-80% за поживністю. Основного значення набуває конвеєрне виробництво зелених кормів на орних землях у великотоварних господарствах, яке організується протягом вегетаційного періоду 180-200 днів на основі різних видів, сортів і гібридів однорічних і багаторічних культур та їх сумішок.
Сумішки однорічних культур використовують в міжукісні періоди багаторічних трав упродовж 80-90 днів та у осінній період протягом 60-70 днів.
Вагомий внесок в дослідження конвеєрного виробництва зелених кормів із сумішок однорічних культур в різних ґрунтово-кліматичних зонах внесли сучасні вітчизняні вчені С.В.Бегей, А.О.Бабич, О.І.Зінченко, Г.П.Квітко, В.Ф.Петриченко, А.Г.Дзюбайло, М.І. Бахмат, Е.Р.Ермантраут, І.Ф.Підпалий, Г.І.Демидась, М.Г. Гусєв та інші дослідники.
В сучасних умовах розробка нових рішень стосовно конвеєрного виробництва зелених кормів на орних землях передбачає стале виробництво їх на основі агроекологічних моделей кормовиробництва, яка базується на ефективному використанні агроландшафту з оптимальною структурою основних і проміжних посівів та збалансованим співвідношенням галузі тваринництва, особливо скотарства, і рослинництва із застосуванням енергоощадних агротехнологій, що визначило актуальність роботи та доцільність проведення довгострокових польових дослідів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Багаторічні, систематичні наукові дослідження проводили протягом 1981-2004 рр. відповідно до науково-технічних програм кормовиробництва по завданню 0.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 Реферат на тему: АГРОБІОЛОГІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРИЙОМІВ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ОДНОРІЧНИХ АГРОФІТОЦЕНОЗІВ ДЛЯ КОНВЕЄРНОГО ВИРОБНИЦТВА ЗЕЛЕНИХ КОРМІВ В ПРАВОБЕРЕЖНОМУ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок