Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У БУДІВНИЦТВІ СВЕРДЛОВИН

ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У БУДІВНИЦТВІ СВЕРДЛОВИН

Назва:
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У БУДІВНИЦТВІ СВЕРДЛОВИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,94 KB
Завантажень:
151
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ
ДЕРЖКОМСТАТУ УКРАЇНИ
Коцкулич Тетяна Ярославівна
УДК 657.4:622.24+657.3
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У БУДІВНИЦТВІ СВЕРДЛОВИН
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз і аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Орлова Валентина Кузьмівна, Івано-Франківський
національний технічний університет нафти і газу,
завідувач кафедри обліку і аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мних Євген Володимирович, Київський національний
торговельно-економічний університет, завідувач кафедри
фінансового аналізу і контролю
кандидат економічних наук, доцент
Пилипів Надія Іванівна, Прикарпатський
національний університет ім. В.Стефаника,
кафедра обліку і аудиту
Провідна установа: Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра бухгалтерського обліку та аудиту, м. Одеса
Захист відбудеться “29“ листопада 2005 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.870.01 у Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. 23.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107,м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. 36.
Автореферат розісланий “25“ жовтня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.О. Свистун-Золотаренко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Нафтогазовидобувна галузь є однією з найважливіших складових паливно-енергетичного комплексу: в структурі споживання енергоресурсів в Україні нафта і газ займають значну питому вагу (18% і 43% відповідно). В той же час, потреба вітчизняної економіки у вуглеводневій сировині лише частково забезпечується за рахунок власного видобутку. Стабілізація і нарощування обсягів видобутку нафти і газу великою мірою залежить від ефективності діяльності бурових підприємств як невід’ємної складової нафтогазовидобувної галузі.
В основі вирішення проблеми ефективності управління підприємством повинно бути забезпечення надійної інформаційної бази для прийняття управлінських рішень, а саме систем бухгалтерського обліку і контролю. Незважаючи на позитивні моменти реформування бухгалтерського обліку в Україні, слід вказати на існуючі недоліки: надто низький ступінь деталізації облікових даних; громіздкість і невідповідність потребам управління первинної документації і регістрів бухгалтерського обліку; численні невідповідності між нормативно-законодавчими актами, що регулюють облік і контроль тощо.
Раціонально організована система бухгалтерського обліку і контролю повинна бути в першу чергу орієнтована на забезпечення внутрішніх потреб управління і містити детальну, своєчасну і достовірну інформацію про діяльність підприємства. Тому виникає необхідність у грунтовних наукових дослідженнях в області вирішення низки методичних, організаційних проблем, пов’язаних із веденням бухгалтерського обліку і здійсненням контролю.
Процес будівництва свердловин є складним і вимагає значних витрат ресурсів, тому для бурових підприємств актуальним є питання пошуку нових підходів до вдосконалення організації і методики обліку і контролю виробничих витрат як одного із основних показників, що служать відправним пунктом для аналізу ефективності діяльності підприємства.
Вагомий внесок у розвиток обліку і контролю виробничих витрат зробили вітчизняні вчені: Білуха М.Т., Бородкін О.С., Бутинець Ф.Ф., Валуєв Б.І., Голов С.Ф., Гуцайлюк З.В., Завгородній В.П., Кужельний М.В., Кузьмінський А.М., Лінник В.Г., Мних Є.В., Нападовська Л.В., Озеран В.О., Пушкар М.С., Рудницький В.С., Сопко В.В., Чумаченко М.Г., а також зарубіжні вчені: Безруких П.С., Друрі К., Наринський А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У БУДІВНИЦТВІ СВЕРДЛОВИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок