Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНДРОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ХВОРИХ ПОРУШЕННЯМИ РЕПРОДУКТИВНОЇ ФУНКЦІЇ В УМОВАХ ВПЛИВУ НЕСПРИЯТЛИВИХ ФАКТОРІВ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА (клініко-експериментальне дослідження)

АНДРОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ХВОРИХ ПОРУШЕННЯМИ РЕПРОДУКТИВНОЇ ФУНКЦІЇ В УМОВАХ ВПЛИВУ НЕСПРИЯТЛИВИХ ФАКТОРІВ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА (клініко-експериментальне дослідження)

Назва:
АНДРОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ХВОРИХ ПОРУШЕННЯМИ РЕПРОДУКТИВНОЇ ФУНКЦІЇ В УМОВАХ ВПЛИВУ НЕСПРИЯТЛИВИХ ФАКТОРІВ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА (клініко-експериментальне дослідження)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,99 KB
Завантажень:
375
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ІНСТИТУТ УРОЛОГІЇ АМН УКРАЇНИ
Чистяков Руслан Борисович
УДК 612.617-084:614.87
АНДРОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ХВОРИХ ПОРУШЕННЯМИ РЕПРОДУКТИВНОЇ ФУНКЦІЇ В УМОВАХ ВПЛИВУ НЕСПРИЯТЛИВИХ ФАКТОРІВ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА
(клініко-експериментальне дослідження)
14.01.06 — урологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ — 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеському державному медичному університеті МОЗ України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Костєв Федір Іванович,
Одеський державний медичний університет МОЗ України, завідувач кафедрою урології
та нефрології
Офіційні опоненти: доктор медичних наук
Імшинецька Людмила Павлівна,
Інститут урології АМН України, головний науковий співробітник відділу сексології
та андрології
доктор медичних наук, професор
Лучицький Євген Васильович,
Інститут ендокринології та обміну речовин АМН України,
завідувач відділу андрології
Провідна установа: Донецький державний медичний університет
ім. М. Горького МОЗ України,
кафедра госпітальної хірургії та урології
Захист відбудеться 24.05. 2006 р., о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.615.01 при Інституті урології АМН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Ю. Коцюбин-ського, 9-а
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту урології АМН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Ю. Коцюбинського, 9-а
Автореферат розісланий 19.04.2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук Л. М. Старцева
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За даними ВООЗ, у світі нараховується від 60 до 80 млн безплідних пар, що становить 10–15 % від загальної кількості (WHO, 1999).
Безплідність подружньої пари є серйозною проблемою, що має не тільки медичний, але і соціальний характер. В останнє десятиліття різко знизилася народжуваність і підвищилася смертність, внаслідок чого зменшилося народонаселення України, тобто країна переживає демографічну кризу (Возіанов О. Ф., Горпинченко І. І., 2000; Горпинченко І. І., Гурженко Ю. М., 2004; Сайдакова Н. О. та співавт., 2004). Відзначається прогресуюче зниження якісних показників еякуляту в молодих чоловіків порівняно з чоловіками більш старшого віку (Лісовий В. М. та співавт., 2002). За даними різних дослідників, за останні 30–50 років кількість сперматозоїдів у еякуляті зменшилася на 50 %, а їх концентрація знижується на 2,6 % щороку (Limet I., 1995).
На чоловічу безплідність як поліетіологічне захворювання, указують Люлько
О. В., Люлько О. О., Стусь В. П., 1992; Лучицький Є. В., 2000; Імшинецька Л. П., 2004. В його розвитку істотну роль відводять таким факторам, як нервово-психічні, інфекційно-токсичні, уродженим й генетичним причинам, екзогенним і звичним інтоксикаціям, іонізуючому випромінюванню, порушенням функції ендокринних залоз і внутрішніх органів, впливу температур, судинним порушенням, травмам статевих органів та їх автоімунним ураженням.
Інфертильність для чоловіка є також серйозною психологічною проблемою, що порушує його соціальну адаптацію (Горпинченко І. І., Ромащенко О. В., Нуриманов К. Р., 2004).
Поліетіологічність чоловічої безплідності, а також недостатність інформації про репродуктивну функцію чоловіків є причиною низької ефективності лікування даної патології, де ефективність консервативної терапії чоловічої безплідності становить близько 40 % (Возіанов О. Ф., Горпинченко І. І., 1996). З урахуванням загальносвітових тенденцій до погіршення показників спермограми в популяції, можна припустити, що однією з його причин є погіршення екологічного стану. Вивчення патогенезу впливу екологічних й техногенних факторів на чоловічу репродуктивну систему і патогенетичне обгрунтування методів лікування розладів репродуктивної функції та їх профілактики визначають актуальність даного дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дана дисертаційна робота виконана у відповідності з планом наукових досліджень Одеського державного медичного університету і є фрагментом комплексної наукової теми кафедри урології і нефрології “Вплив сучасних техногенних і екологічних факторів на розвиток, клінічний перебіг і реабілітацію захворювань органів сечової та репродуктивної системи людини і шляхи їх корекції” (№ державної реєстрації 0101U007764).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: АНДРОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ХВОРИХ ПОРУШЕННЯМИ РЕПРОДУКТИВНОЇ ФУНКЦІЇ В УМОВАХ ВПЛИВУ НЕСПРИЯТЛИВИХ ФАКТОРІВ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА (клініко-експериментальне дослідження)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок