Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Вдосконалення технології і параметрів переливу сталі з проміжного ковша в кристалізатор високошвидкісної сортової МБЛЗ

Вдосконалення технології і параметрів переливу сталі з проміжного ковша в кристалізатор високошвидкісної сортової МБЛЗ

Назва:
Вдосконалення технології і параметрів переливу сталі з проміжного ковша в кристалізатор високошвидкісної сортової МБЛЗ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,88 KB
Завантажень:
99
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Державний вищий навчальний заклад“
Донецький національний технічний університет”
ШТЕПАН ЄВГЕН ВІКТОРОВИЧ
УДК 621.746.5
Вдосконалення технології і параметрів переливу сталі
з проміжного ковша в кристалізатор
високошвидкісної сортової МБЛЗ
Спеціальність 05.16.02 “Металургія чорних металів”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Донецьк – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Державному вищому навчальному закладі “Донецький національний технічний університет” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
СМІРНОВ Олексій Миколайович,
Державний вищий навчальний заклад “
Донецький національний технічний
університет”, (м. Донецьк), завідувач кафедри “
Металургія сталі”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Дюдкин Дмитро Олександрович,
ВАТ “Завод “Універсальне устаткування”
(м. Донецьк), заступник директора з нової
техніки та технології;
доктор технічних наук, професор,
Макуров Сергій Леонідович,
Приазовський державний технічний університет
(м. Маріуполь), професор кафедри “Теорія
металургійних процесів”.
Захист відбудеться “25” жовтня 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.052.01 Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет” за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, I навч. корпус, малий актовий зал.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет” за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, II навч. корпус.
Автореферат розісланий “24” вересня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 11.052.01, д.т.н., проф О.В. Яковченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Найважливішими проблемами виробництва сортової заготовки в сучасних умовах є підвищення якості, зниження енергоємності виробництва й собівартості готової продукції. У зв'язку із цим, дослідження, спрямовані на забезпечення вдосконалення процесів переливу сталі із проміжного ковша в кристалізатор, що впливає на стабільність процесів лиття, якість заготовки і продуктивність роботи сортової високошвидкісної МБЛЗ, заслуговують на особливу увагу.
Рішення питань, спрямованих на підвищення якості й зниження собівартості заготовки, можливе за рахунок детального вивчення організації і впливу струменя металу, що проникає в рідку ванну кристалізатора, на процеси кристалізації заготовки. Особливе значення такі процеси мають при одержанні заготовки малого перетину з високими швидкостями, коли різко збільшується негативний вплив струменя металу на процеси росту твердої скоринки. У зв'язку із цим, рішення важливого науково-технічного завдання по зменшенню негативного впливу струменя сталі на якість продукції і стабільність процесу розливання в умовах відхилення струменя від ідеального положення дозволить підвищити показники експлуатації сортових МБЛЗ і стане основою для створення ефективних вітчизняних агрегатів для одержання сортової продукції. Виконані в дисертації дослідження спрямовані на рішення поставленого завдання, що свідчить про актуальність теми.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Питання й проблеми, розглянуті в дисертаційній роботі, відповідають Державній програмі розвитку гірничо-металургійного комплексу України до 2100 року і Державній програмі енергозбереження. Виконання дисертації пов'язане із планами науково-дослідних робіт Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет”. Основу дисертації становлять результати науково-дослідної роботи, що виконувалась при активній участі автора з 2002 по 2004 роки, (Д-4-03 “Розвиток наукових основ діагностики формування макро- і мікродефектів безперервнолитої заготовки з метою підвищення її конкурентоспроможності” № держрегістрації ДР 0103Г001425). Означена робота виконувалася при особистій участі здобувача як виконавця.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Вдосконалення технології і параметрів переливу сталі з проміжного ковша в кристалізатор високошвидкісної сортової МБЛЗ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок